Re: Re: k Julkovi

Kolkobudeszit | 04.05.2017

Dakujem za vysvetlenie, Julko nie je moj diskusny "partner" ... Nesledoval som Vase vzajomne diskusie, tak ani ja, ani mnohi ini o nich nevedia, ale hodnotia pristup a informacnu hodnotu. Tak obsirne pisem vlastne pre Julka. Ano, pochopitelne interpretuje aj programove "argumenty" od fararov a leklotrov z nabozenskych akcii podobne ako i Jehovisti, ale je i prikladom SPRACOVANEHO cirkevnou ideologiou, ako vyzva pre diskusiu a zaroven ma v sebe vnutorne dobro, ktore ho zenie hladat. Poporiadku. Neobhajis Julkovu vycitku, preco materialy Mrtva voda... obhajuju, propaguju a vlastne siria Islam. I ked i tu bolo mnozstvo info uverejnenych o jeho zle. Teda Julko asi citi dvojity meter!!! (napr. rovnako biblicke kecy, ze „islam-prevratili na zlo v praxi“, su rovnake ako o pseudokrestanstve...) I jeho argument na spravnejsie oznacovanie daneho projektu "Biblicky" je opravneny, pretoze sucastou tohoto projektu nie je len deformovane krestanstvo Paulom, to je len nam v nasom priestore viac znamy stupen destrukcie, ale sucastou je i Hinduizmus, Budhizmus, Islam, Judaizmus a vsetky "istinne" izmi, ktore nechavaju len uzke videnie cloveka cez tieto ideologie a robia z neho stado - dokonca prvym stupnom bolo DEFORMOVANIE runickeho poznania a viery, po mieri pred 7525 rokmi, ( pozn. vid co z neho stalo v Indii), ked Cinania-teda vtedy tam najma sivi, pochopili, ze vojensky nas nepremozu a tak zacali inymi metodami - stavat brata proti bratovi - a ked po ohradeni murom nemohli na sever, tak sa vtedy Aziati na cele so sivymi plazili popri mure na vychod a pohlcovali sirenim takychto "vier" spolocenstva az "cernohlavci" prisli k Slovjenskemu uzemiu, ktore potom nazvali Sumer ( pozn. a dalej az k Ciernemu moru dolinami Hima-laji) i pochod sivych zo str. Baalbeku v Lybii ... (a info o Anttlantia z ved Julko tiez nepozna) - a hla tu zacina "novodoba" his-Tori-a...Deformacia runickeho poznania vid. "Vedy" a Perunove zapovede - "desiatok odovzdavat duchovnym..." ...a len "stotinu kniezatu na obranu" a tu vidno kto mal ziskal ekonomicke pozicie... (pozn. a zase je to nutne vidiet v suvislosti s odvazanim surovin zo Zeme vid film, co som zadal, alebo skutocna statistika vytazenych a spotrebovanych surovin na Zemi , alebo odpoved "kde je vytazene zlato...?) Zial Julko ma pravdu v tom, ze pojem _"Biblicky" je ako idioma, teda ma sa na mysli cielene "krestansky" a nie to, co ho vytvorilo teda Judaizmus...( pozn. Julka a krestanov udrziavaju v omyle, ktory cielene zivia, ze „dobru“ cirkev infiltrovali iluminati a ona chudiatko s tym bojuje. Nechapu, ze cirkev od pociatku tak bola ustanovena, ako nieco, co spasitel zakazal. Luther vyjadril jasne - „hlavou viery je Jezis, kto iny sa tam stavia, moze byt len sam Satan...“) a s touto idiomou prave GP rata a preto vidno jeho vplyv i v materialoch KOB, ako sucast mohutnej masinerie likvidacie krestanstva ( s cielom - uder na cistych ako volakedy na Katarov) a propagacie bezduchovneho islamu, ci pseudoduchovneho Budhizmu (ako som tu-tu uviedol FILM!), ako dalsie stadium degradacie Slovjenov a bielych miesancov... Ma pravdu podvedome i vedome, ze je to cieleny utok na skupinu prave cistych krestanov, ktori su prekazkov pre GP, pretoze su schopni na rozdiel od Islamu NEZISTNE pomahat ludom a cisty krestania i ucinne POMAHAJU a to je zlocin pre GP, ktory vsetko vyjadruje v peniazoch. Preto, ked si nevie rady orientuje zvysky SamArijcov, (pozn. Ch...ktori GP dali pozemske vedomosti) - na rozne neucinne charitativne aktivity... Tak su mu cisty krestania dnes nebezpecni (nehodiaci sa globaalizacii), ze i samotna Cirkev odokryva a zverejnuje sama o sebe kompromitujuce materialy, prijima cielene uchylakov na studia...,aby sa striasla svojich poslednych "statocnych", cistych krestanov (pozn. nie tych degradovanych, o ktorych je hodne materialov, alebo mohutne ich invertuje na Islam „zblizovanim“ vyznani, teda Ekumenizaciou), ktori nosia v SRDCI a v DUCHOVNE odkaz "bozieho Slovjenskeho posla“, preto oni ani necitaju Bibliu-stary zakon (pozn. bytostne to nevedia pochopit), alebo len prijimaju vyklady fararov... Lux, tito ludia su vzacni, pretoze inak ako podvedomim uchovanim informacie o Slovjenskom bozom poslovi, nie je ani na matricnej urovni mozne vysvetlit ich postoje - proste oni neprijmu spinavosti Cirkvi i ked o nich vedia... proste chcu byt dobri za kazdych okolnosti (pozn. je to neprijatelne a nepochopitelne pre GP ako Nastenka - archetipalny davny obraz dobra Slovjenov - z Mrazika je nepochopitelna napr. pre A. Banasovu, ale tu stale hovorim o skupine cistych krestanov) A ich existenia „cistych krestanov“ je priamym dokazom, ze nejaki „ucitel“, ci „Slovjensky spasitel“ MUSEL existovat a ze EXISTOVALO nejake DAVNE DOBRO, ku ktoremu sa podvedome obracaju. Mozno sa to viaze este na tisice rokov skorsie dejiny! A tieto spomienky ducha potrebuje GP VYMAZAT!... V tychto prispevkoch som ani nezachytil, ze by propagoval Paulininske krestanstvo. Samozrejme ak by poznal A. Horak "O Slovanech uplne jinak" ci Vedicke knihy, materialy KOB (alebo aspon pozrel materiali, co som k jeho prispevku odporucil) nehovoril by o nejakom najmladsom narode na Zemi -Hebrejoch ako narode „ aby sirili svetlo poznania a viery“ (je to nielen usmevne tvrdenie, ale i smutne, lebo vidno, ze Julko necita tie materialy). Musi rovnako ako iny krestania, prekonat egregor v ktorom od malicka vyrastal a zil - to je narocne, ved Cirkev hnusne vsetko zneuzivala na svoju propagandu - "darceky nosi Jezisko a Jeziskov najvacsi priatel je Cirkev a Cirkev je zastupca Jeziska na Zemi" ... a k tomu bezpecie a radost domova pri Vianociach, mamicka, otecko, dedko, babka... stale hovoriaci pekne o Jeziskovi-v ich logike teda o cirkvi... ale jeho podvedomie to prijimalo vnutorne ako chvalu na Slovjenskeho bozieho posla, ktoreho im prevratili v zida...prirataj cinnost v objimajicich sa krestanskych spolkoch, a stale krasne frazy o dobre od leklotrov a zle tych ateistov tam „vonku“ (ked i to zlo vytvorili ti isty co jeho biblicku vieru)... je to na sanatorium... tazke je zbavit sa pijavici Cirkvi, ako kazdej sekty! A Julkov nazor, ze i tu sa moze vytvorit sekta ako vsade, je tiez opravneny, preto citame i materialy Ved..., vyberame z nich pravdu, ako i tu z tychto vybornych materialov. A za vsetko, co nas posunie dopredu v rozvoji a poznani dakujeme.
Este dlho bude Julko ako uvadzas Lux „stereotypny, zatvrdily, neobjektivny...“ proste Cirkev si svoju pracu urobila ucinne. A tazko bude citat ine materialy, pre objektivnejsiu pravdu, alebo i citat bude, ale v mysli mu budu behat programi od fararov, tvrdenia od malicka uchovavane a preto ich bude tu interpretovat-tak su krestania-bozi otroci naprogramovani, ako samoochrana Biblickeho projektu. Bude stale argumentovat frazami fararov a leklotrov, ci nabozenskej literatury. A teda s nim budes zapasit Lux a bude ta oberat o cas, ale raz sa snad preberie, chce to trpezlivost. A poznanie kazdemu prinesie kusok stastia. To co im cely zivot programovali, je tazke hned zmazat. Jeho pripad ako i inych spracovanych Cirkvou, ci inymi sektami je zas len potvrdenie odbornej casti materialov KOB. Ale to, v com ma pravdu, to je objektivne zase nami, respektovat.

Přidat nový příspěvek