Re: Re: Svedomie, pudy, rovnosť ľudí a Ľudí

Jox | 30.04.2017

Mariet,

- Ak viete vysvetliť mechanizmus červenala sa inak, prosím Vás o vysvetlenie.
- to, že človek je dokonalý tvor, hovorí len to, že tí, ktorí to pochopili, sú vnímaní ako zázrační: Buddhovia, Ježiš a iní. Tí istí ako my
- moje skúsenosti v troch dekádach práce v praxi hovoria o opaku Vašich skúseností
- Ľudia pod mojim vedením z jednoduchých ľudí začali študovať, začali viesť, zmenili rodiny, zmenili seba, slovník, stravovanie, cvičenie, myslenie...
- zlomení ľudia podanou rukou zažiarili a ich Duša spieva.

Čím získate pochopenie? Force Major, alebo tým, že začnete rezonovať s vysokočistotnými egregormi a začnete postupne pracovať na pochopení...
Keď budete rozlišovať boh (egregor) a Boh (tvorca, HNR) nebudete už mať rozpor.

K mojim odporúčaniam. Ak nechcete radu, nechďte si po ňu. Ak prídete sem, napíšete kaleidoskopický guláš nízkočistotnej (hnev, nihilizmus (ako dobre cico poznamenal) nenávisť, sebaubližovanie, ak ste súčasťou našich náRODov) egregoriálnej povahy a píšete, že odporúčanie na iný názor je pre Vás neprijateľné.
Ak prídete ku mne domov, kde žijem po svojom v súlade s mojim presvedčením, vylejete mi na dvor kýblik hnoja a poviete, že aj tak Vás nezaujíma, čo si o tom myslím a že arogancia je poradiť nájsť si informácie o tom, že existujú aj ružové kery, voňajúce no pichľavé, ako to vyzerá?
Neporiadok je sloboda? To je liberalizmus. A koľko ľudí tu, v našich náRODoch chce neporiadok?
Pozrite sa na pobrežie slonoviny, na Ukrajinu, na venezuelu, tam je neporiadok. Sýria je neporiadok, Irak je neporiadok. Toto asi nechcete.
Poriadok je pochopenie. Pochopenie ide len cez prácu. Práca ide cez štúdium. Štúdium ide cez rezonovanie so sformovanými alebo sformovanie nových egregorov. A čo je egregor, ako v ňom a s ním pracovať, to dostanete štúdiom, prácou a pochopením...
Buďte zdravá a všetko dobré.

Přidat nový příspěvek