Re: Re: názor

Nikdo | 26.04.2017

Myslím, že míněno "vnitřní infiltrace". Není to tak hloupé téma. Jak zabránit zásahům jiného subjektu do řízení (dva se přetahují o kormidlo, to nikam nevede - ale co když jeden řídí a někdo skrytě mu ve vhodný okamžik do toho zasáhne). Obecně to chápu tak, že Koncepce Společné Bezpečnosti řeší hlavně tento úkol, aby se zabránilo parazitům nás skrytě ovládat/řídit tím, že se rozšíří znalosti o řízení a pak na to každý uvidí a už se paraziti nebudou moci kam schovat, druhý bod je, aby byla prevence vzniku parazitického jednání (směřování k lidskému typu psychiky/ k bohu). KSB jde dál je komplexnější, ale tohle je nejaktuálnější.

Ovšem nelze to zařadit do priorit řízení dle KSB. Je to spíše úkol pro řízení, zajistit společnost proti infiltraci a tento úkol je nutné vyřešit na všech prioritách: od vojenské (obrana státu) až po konceptuální (nyní je k dispozici KSB).

Tahle přetahovaná o kormidlo řízení je problém současného lidstva, proto je také dobré, aby si každý řídil co může sám a nebyl jenom nástroj v cizích rukou. Vláda patří lidu/národu, ale lid se to musí nejdříve naučit vládnout/řídit (cizí manažeři jsou nespolehliví a v rozhodující chvíli selžou a sežerou manu a pak utečou).

Přidat nový příspěvek