Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nesúhlas

Július | 13.04.2017

Prečo sem chodím, som ti objasnil už viackrát. A iste si to dobre pamatáš. Nereagujem ani na všetky články, ktoré sem vkladáš a ani neobraciam na svoju vieru. Napíšem častokrát len jeden príspevok, ktorý sa dotýka článku, kde s niečím nesúhlasím, ďalšie moje reakcie, až prídu, sú často len odpoveďou na otázky, ktoré vzídu z mojho príspevku. Až s niečím nesúhlasím, čo je v článkoch, čo sem dávaš a vyjadrím to verejne v diskusii pod článkom, tak to nepokladám za morálny problém, ibaže by si odlišný názor pokladal za morálny problém.

Nepíšem sem ani preto, aby sa so mnou niekto bavil, na druhej strane dosť ľudí reaguje na moj príspevok. Aj v tejto téme na mňa reagoval autor článku...Takže ani to neplatí, že sa so mnou nemá chuť nikto baviť. To, že tu pár entitám nevyhovujem je mi dobre známe. To však nie je dovod k tomu, aby som nezareagoval na niečo, s čím v článku nesúhlasím.
Že ma obviňuješ, že nič konštruktívneho odo mńa neprišlo beriem iba ako tvoj subjektívny názor. Vzhĺadom na to, že mám iné názory, ako ty, ti to tak pripadať može, avšak nehovoríš za všetkých, čo tu píšu a už vonkoncom nevieš, čo si myslia tí, čo sem nepíšu, ale to tu čítajú.
Ako som už viackrát písal, až na viditeľnom mieste uvedieš, že v diskusii pod článkami nie sú žiadúce odlišné kritické názory, že diskusia je určená len pre priaznivcov a sympatizantov KSB/DVTR, tak nebudem mať dovody sem písať.
Potom by sa mohla posudzovať moja aktivita za morálny problém...Do tých čias nie...Odlišný názor, akokoĺvek nepríjemný, by nemal byť morálny problém pre niekoho, kto si myslí, že šíri objektívnu pravdu...

Přidat nový příspěvek