Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpověď pro Otazníka

Tony Clifton | 06.04.2017

Uvedl jsem, že se jedná o anonymní autory a zaráží mě právě ta jejich anonymita a ty na mě vyrukuješ, že jsem se nepokusil rozkliknout odkaz, ve kterém je uvedeno, že se jedná o anonymní kolektiv? Nevím, co jsi tím chtěl říct.

V rámci svého studia :) jsem si všiml, že si autorský kolektiv dal skutečně záležet na svém názvu, o čemž svědčí následující. Nehledě na zánik SSSR jako státu, činnost skupiny pokračuje pod původním názvem, který se stal určitou „firemní značkou“, nyní se však akronym „SSSR“ interpretuje jako „souborná, sociálně spravedlivá Rus“. GP Globální PREDIKTOR je také nový názvoslovím autorského kolektivu a stejně tak Vnitřní PREDIKTOR. Pokud tedy moje narážka na jméno Adolf nebyla dostatečně jasná, tak mi zkus vysvětlit zda si dokážeš představit, že pojmenuješ výsledek tvojí činnosti, něco čeho si vážíš, něco, co má zachránit svět po něčem, co páchá zlo a jediný rozlišením, tak jako v tomto případě bude globální a vnitřní.

Ten článek o autorském kolektivu je tvůj, tak jsem se ptal na podobné otázky tebe.

Víš dobře, že vedle se toho řešilo podstatně víc než jen názvosloví. Šlo mi teď především o svobodu slova a pokud se ostatní k tomu zapojili jen negativně, nebo formou urážek, tak předpokládám, že jim situace na webu vyhovuje a není co řešit. Zřejmě jsem si musel sám ověřit, že nejsem vítán


Přidat nový příspěvek