Re: Odpověď pro Otazníka

Nikdo | 04.04.2017

Už dej pokoj ty tapetáři. Nikdo tu (míním skutečnost) nemá na nic nárok zadarmo (pouhým narozením) a na svobodu slova (ve tvém podání) už vůbec ne. Nejdříve povinnosti nebo úsilí jako kořeny až pak může být odměna ve formě práva.

Spíše Tě už od prvního příspěvku (asi půl roku zpět) považuji za Trolla, ale pokud je to jenom uražená ješitnost, tak věz že svoboda slova je vějička na mladé nezralé lidi.

Ve svobodné společnosti to funguje tak, že k danému tématu smí hovořit ten, o kterém se ví, že tomu rozumí.

V kapitalistické společnosti smí do věcí kecat ten kdo má peníze. Svoboda slova pro otroky je jenom u nepodstatných věcí a tedy zdánlivá, protože neovlivňuje žádné rozhodnutí, to ovlivňuje maximalizace zisku.


Tvoje příspěvky jsou typu:

2 + 2 = 5, to je moje právo, moje svoboda to říci. Nevšiml jsem si, že by Ti to právo kdokoliv z autorů webu nebo přispívajících dal. Právo musí být někým uděleno je to dohoda. Takže doma v soukromí nebo když najdeš někoho, kdo je Tě ochoten poslouchat prosím jak libo (fašismus se projevuje tím, že je nebezpečné a zakázané mluvit o některých věcech i v soukromí, když to někdo udá je vymalováno).

Tvoje právo (a každého přispívatele, jak ho chápu) je, že můžeš přispívat, ale nikde nemáš garantováno, že nesmí být Tvůj příspěvek mazán, když se Ti to nelíbí běž "opruzovat" jinam. Za mne jsem zde na návštěvě a ty jsi neurvalý host, kterého by měla kompetentní osoba popadnou za límec a vyhodit (což i dělá schvaluji to).




Přidat nový příspěvek