Re: Re: Re: Re: Re: Divím se vám , asi zbytečně, v světě už není skutečné cti.

Hox | 04.04.2017

Pokud o nějaké knize někdo prohlásí, že obsahuje určité životu užitečné a platné informace, které, pokud by se nad nimi každý zamyslel, by pomohly například vyhnout se mu životním nepřízním, to je snad obhajoba nebo propagace? Řeč je o tom že je tam něco užitečného, ne o tom, že je tam správně vše a už vůbec ne o tom, že by to měl někdo nutně číst.

Jsi schopná ukázat, kde se v materiálech KSB nachází nějaká údajná obhajoba nebo propagace koránu? Tvrdit něco podobného znamená úplně ignorovat podstatu. Řeč je o pochopení objektivních zákonitostí, a to, že některé z nich jsou v určité podobně obsaženy v koránu, má být nějaký problém nebo něco, co opravňuje k odmítnutí KSB a obvinění ze špatných úmyslů? Jak je libo, člověk může dělat co si zamane, s tím, že také ponese důsledky svých akcí. Je možné říct že bílá koule je černá krychle a na tom základě ji obvinit, že je černá a hranatá, ale realita o sobě dá vědět.
Kromě toho, jestli sis nevšimla, komentuješ pod článkem, který varuje o nebezpečích islamizace Evropy, to je podle tebe špatně, varovat o tom nebezpečí?
A jak se chceš bránit islamizaci, pokud neznáš korán? Pro úspěšnou obranu je třeba znát korán lépe, než muslimové.

Přidat nový příspěvek