Re: Re: Re: Re: Prosím pomoc :)

los/sol | 30.03.2017

Ano máte pravdu, netřeba paniku, naopak klid a rozum v hrsti:
Existují lidé, kteří jsou zvyklí žít pod diktátem vlastního svědomí.
Z mého pohledu je stanovení okrajů mozaiky pro tyto jedince zásadní a může být pro jejich okolí (náhle - z ničeho nic) nevysvětlitelným chováním.
Myslím si, že v KSB se počítá a spoléhá hlavně na tyto jedince.

Převedeno do praxe: zatímco děti těch, co žijí pod diktátem svědomí, nemůžou korporátní "sladkosti" a mají oříšky, med, vodu z vlastních zdrojů (nepoškodí tímto jejich zdraví-svědomí) a ani jejich rodiče nechodí na umělou stravu (proč sobě škodit na zdraví), ale mají "svou-ověřenou" zeleninu, ovoce. Jiní si budou ťukat na čelo.
Jak mi říká můj známý? "špatně mi to vysvětluješ už piji 3 sklenku vína a jsem v pohodě a nebo: "tělo má přijít do hrobu zdevastované-zhuntované"
Ale celé toto, co každý známe, dnes a denně vidíme, přeskočme a pořešme Ramzese II:
"Za 3000 let se ukáže...!" tak to byl chlap s koulema, no prostě faraon!
V protikladu s jeho jednáním často slýcháme toto: "co bude, to bude, a naše děti si to musí zařídit samy, to už je jejich život.."
K jakému bodu bychom se dostali? Uvažování na 1-3 roky dopředu?
Toto místo si označme třeba značkou: "Bití na poplach"
Takže zde máme dvě teze:
1. Bití na poplach
2. Netřeba paniku
Bití na poplach jsme slyšeli naposledy na vojně :)
Ve dvě ráno POPLÁÁÁÁCH s plnou polní za 5 minut na nástupišti a do 7 do rána následovalo: pochod v plné 35 km, 2 x chemický masakr skrz slznou komoru - hlavně pro ty, co se jim nechtělo běhat v plné s maskou a vyndali si filtry z masek pro lepší nádech :)
Dnes?
Hlavně děti toto: "POZOR, POZOR, ZKOUŠKA SIRÉN, ZKOUŠKA SIRÉN"
Takže zařadíte do mozaiky zkoušku sirén podle DVTR a zase Vám vstanou vlasy na hlavě :)
Praxe: mluvil jsem s jedním, který přemíru info a ve spojení s alkoholem skončil "nemocen".
Poučení je dle mého toto: > dobré předávat druhým <
Mojžíš: "Co mám udělat můj pane, aby mě druzí (nevědoucí a zdivočelá smečka jedinců) vůbec poslouchali?"
Poučení: >Jít příkladem< + >dobré předávat druhým<
Korán: "Naučili jsme jej dovedností, přesto si toho neváží"
Praxe: "Studnař našel známým proutkem vodu a večer se v hospodě tak zlískali, že k nám lezli domů po čtyřech" :)
Člověk žijící podle svědomí to nemá u těch, kteří takto nežijí, lehké.
Bible: "Jednou za 1000 let musí být vypuštěn"
Sutky v Brně: Černý pyj na náměstí + socha satana s pohlavním údem v divadle. (Sodoma-Gomora)
A právě si myslím, že tyto skutky "padlého anděla" jsou příhodnou dobou (jakási provokace-bití na poplach) a Ramses II může být příkladem ve formování okrajů mozaiky na 3000 let dopředu :)

Přidat nový příspěvek