Re: Proč nemůže být Korán revidován s pomocí znalostí KSB a je plný primitivizmů?

Nikdo | 28.03.2017

Proč?

Je to otázka řízení a fungování vesmíru. Pokud přijmeme, že skutečnost je mnoho probíhajících procesů, tak nám to hned ukáže možnosti.

... Když jsem byl mladší, chtěl jsem žít úplně jinak a nedovedl jsem pochopit proč lidé žijí tak blbě. Myslel jsem si, že mávnutím kouzelného proutku začnu nově a vše staré vymažu a zahodím jako nepotřebné, ale ukázalo se, že to nejde ...

Lze vstupovat do procesů a porozumět jim a pak provést nějaké řídící manévry, aby procesy šli žádoucím směrem. Přesně tenhle způsob přístupu ke Koránu je přesný, pochopit původně spuštěný proces (Mohamedem, který měl dobré spojení s Bohem a ctil jeho pokyny - takto to z dostupných faktů analyzuji). Pokud mu dostatečně porozumíme můžeme začít hledat cesty jak to nahodit na správnou kolej. Už jenom to, že vím pravdivý kořen Koránu mi umožňuje být uvnitř méně nepřátelský. Mimoto oni nejsou nebezpeční, protože mají silně potlačený tvořivý potenciál (v článku rozebráno). Problém je s těmi, kteří jednou rukou staví mešity a druhou vyvolávají odpor k muslimům a třetí bombardují muslimské země, které nás pak zpětně k smrti nenávidí, článek ten plán podrobně popisuje.


Hypotetická úvaha:
Už několikrát vyšel článek podle stejné šablony, kde údajně Muslimové v Čechách napadali nějaký stánek s peticí proti imigraci a vykřikovali, že si to patnáct let všechno tady koupí a z nás udělají otroky. Zajímalo by mne jak by reagovali, kdyby se jich někdo zeptal: "Jste stejní jako židé, že si nás chcete koupit?". (ale asi by odpověděli tak, že bych z toho radost neměl)

Přidat nový příspěvek