Re: Budoucnost bez perspektivy ?

Nikdo | 16.03.2017

Čas je parametr matrice (podstaty, z které je složeno vše), stejně jako například délka. Délku také měříme nějakou jinou délkou, kterou zvolíme za etalon (známý etalon je v Paříží). Ten metr v Paříží je dokonce etalon pro dva parametry pro délku i čas (etalonová vzdálenost je definovaná vzdáleností, kterou urazí vlna za daný čas a zpětně etalon času dobou, po kterou trvá než vlna urazí stanovenou vzdálenost). Což ukazuje, že vše je složeno z jedné "látky" (nepřesné, nový termín pro to zavedený KOB je matrice). To, že vše je jedné podstaty, potvrzuje praxe v tom, že všude je možno měřit stejné parametry.

Matrice je mnohem výhodnější popis skutečnosti než dnešní časoprostor, protože umožňuje začlenění nových ještě neprozkoumaných parametrů.

Ježíš pravil:
Já světlo jsem, jenž nade
já vše jsem,
a vše ze mne pošlo
i ke mně dospělo.

Však dříví kus rozštípni
i hle, já tam jsem
kamínek pozvedni
a mne tam nalezneš.

(popis matrice - společné podstaty)

Vaše otázka o tom co KSB považuje a nepovažuje je nevhodná a plyne z nepochopení. KSB je nástroj na uchopení/popis existence okolo nás i v nás nás. Nemá "vlastní" informace, ale umožňuje existující informace (pravdivé - praxí ověřené) začlenit a efektivně popsat. Proto lze v "tlustých knihách" nalézt informace odkudkoli jak z vědy tak z ideologií (aby byla ideologie úspěšná musí v ní být něco pravdivého - čert Vám řekne deset informací, ale jednu špatně a Vy nevíte, která to je) i z náboženství.

A samozřejmě zaměřuje se především na společnost a člověka, kde bordel v popisu a existenci zavádějících informací je největší (Proč asi?).

Přidat nový příspěvek