nerozumiem

Mašurko | 08.03.2017

JA tu mnohému nerozumiem. Síce nepatrým k tým prostoduchým, ktorí napr. Džugašviliho obviňujú za hladomor na Ukrajine a pod. nerozumiem ako je možné tohto politika vydávať za vzor ľudskosti, alebo ak chcete, byť Človekom, veď je historická skutočnosť, že jeho autentický rukopis - podpisy - sú pod stovkami rozsudkov smrti z 30-tych a 40 -tych rokov. Ja netvrdím, že by to bol býval neschopný gosudar, len sa mi zdá akosi tu autorom článku zidealizovaný. Desiatky, či stovky (?) gulagov po Sibíri predsa nemohli fungovať bez jeho vôle a súhlasu celé desaťročia!! A tiež neobstojí úvaha, že za ZSSR v gulagoch končili len skutočný nepraiatelia štátu, strany, pracujúcich. Obeťami zďaleka neboli len trockisti, ale i úplne obyčajní ľudia...hm?
Toto by som rád mal od Petrohradských autorov nového globálneho programu objasnené. Ja verím, že tzv. Západná, alebo ak chcete liberálna či trockistická historiografia v službách sionistických bankových domov Stalina špinila a špiní v čom len môže, ale žiaľ sú i fakty, kde má vážne i nevinnú krv na rukách...

Přidat nový příspěvek