Re: Re: Re: Re: Re:detaily

Standa | 27.02.2017

Nejsem si vědom, že bych ten postup označil za normální. Mohl byste mne prosím citovat?

Osobně se naopak domnívám, že to byl risk.

K protiraketové obraně se nevyjadřuji, protože o ní mám málo informací a o to více pochybností.
Ad příkladklad argumentu o slabosti motorů - Nadnesený Hoxem, poté uznaný jako chyba a poté prohlášení toho argumentu za něco, co nemá vypovídací hodnotu (zkráceno):

Hox: Vychází to zhruba na polovinu udávané hodnoty (6770 kN na jeden motor, celkem 5x6770 kN). Pokud by motory měly tenhle tah, po 10 vteřinách letu by raketa urazila už mnoho set metrů.

Standa: Dobrá. zkusím to spočítat: ...<výpočet> ... Podle mne udávaný výkon, hmotnost a pozorované zrychlení jsou dohromady konzistentní s tolerancí +/- 10%. Pokud jsem se někde spletl, opravte mne.

Standa: Ještě jsem zkusil přepočítat výsledek se započtením spotřeby paliva. ...

Hox: Je to správně, byla to numerická chyba. ...

Hox:Je třeba poznamenat, že vypovídací hodnotu to nemá žádnou, neboť skutečné údaje rychlosti, výšky a vzdálenosti nikdo nezná - kromě prvních 10 vteřin letu se bavíme o publikovaných údajích na papíře. Není to potvrzením toho, že ty motory fungovaly: ...

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/o-co-realne-slo-v-operaci-apollo/

Přidat nový příspěvek