Re: Re: Re: Proč ne přátelská plichta?

Nikdo | 26.02.2017

Nerozumíte, protože jdete vždy pouze po detailu, je potřeba celostní pohled.

I kdyby nebyli vidět, pokud to byl podvod, jsou rizika, že něco neuhlídá značné. Také by lidé chtěli, aby se sonda podívala na místo přistání, což by pak vypadlo divně, kdyby se porouchala když by tam jela, což se pak stalo u další sondy (alespoň jsem to někde četl nevím kde). Dále navazující krajina a spoustu věcí, které mně ani nenapadnou, protože ve skutečnosti je vše propojené. Rozhodně kdybych to maskoval, tak bych tam v tu dobu sondu neposílal. Určitě sonda měří soustu věcí i během dopravy nevím podrobnosti.

Nabídl jsem argument, který je dostatečně obecný a vysvětluje důvod, proč by bylo výhodné neposílat sondu, kvůli zbytečnému riziku, že se něco provalí a dodatečných zdrojů na kamuflaci. Minimálně by se tomu musel někdo důkladně věnovat, jestli při tomhle scénáři se nemůže něco stát, díky nějaké poruše nebo nějakých nečekaných událostech se něco provalí, nemusím se zdržovat domýšlením - protože při realizaci větších projektů se nedá naplánovat vše do detailu a do takových komplikací nikdo nebude vstupovat. "přátelská plichta" je už od počátku přitažená za vlasy, je to moc překombinované.

Zkuste najít alternativní důvod proč by SSSR získal od západu takové výhody, nabízená hra není pro Vás.

Poznámka na závěr:
Zákulisní vedení nikdy nebude tak hloupé, aby zanechalo jednoznačné stopy a i dále v čase bude nenápadně zametat, ztrácejí se dokumenty, vzorky, ničí památky atd. Ale zákon času pracuje, lepší technologie mohou najít stopy, které dříve nebyli vidět a to bude nutit GP dělat další maskovací kroky až to spadne a bude odhalena pravá tvář ďábla.

Přidat nový příspěvek