Re: Tak se Češi uklidněte

Petr | 12.10.2018

Napadení cizí země za účelem vraždění je genocida.
Vrahům se neodpouští, dosazení Husákovské kliky také ne.
Sovětským zrůdám, které dělali gardu na podporu Husákovské klice také ne.
Co tu dělali příslušníci KSČ po prověrkách za podpory SSSR? Začnu od dětí. KSČ vyházela vzdělané lidi, prohlásila je za kontrarevoluci nebo neaktiví nebo zbytečné. Děti s poruchami učení, psaní nebo čtení byly označovány vždy za problematické a požadovalo se jejich převedení na zvláštní školy. Od roku 1969 byly tyto děti za protisovětsky vychovávané a pronásledovali za to rodiče. Pokud se díváte na seriál My všichni školou povinní, prototyp takového žáka je Jirka.
Já osobně jsem dysgrafik a dystorgrafik, takže píšu pomalu, diktáty jsem měl vždy s chybami a pokud jsem měl češtinu a ruštinu po sobě, tak ty chyby v ruštině od školního roku 1968/69 byly označovány za úmysl.
Co se stalo lidem vyloučeným, pokud byli vzdělaní, je známo.
Co se dělo lidem nemocným, se moc neví. Najdete lidi, kteří byli nemocní ale nebyli posláni na vyšetření a dostávali utišující léky.
Pokud najdete lidi, kteří dnes mají transplantaci ledviny, tak ti potřebovali chodit na umělou ledvinu. Tam se ovšem kromě doporučení lékaře na mnoha místech žádalo potvrzení stranického funkcionáře, že smí být přijat.
To tu dělali straničtí funkcionáři pod dozorem své gardy ze SA.
Pokud tu budou lidi, kteří si pamatují jak za dozoru SA nechali funkcionáři KSČ beztrestně umírat lidi, nedí důvod zapomínat na okupaci. Takže nebyli jen zabití ale i pod dozorem SSSR nechaní umřít. Za to je máme milovat?

Přidat nový příspěvek