Mozaika ľudstva.

Definitiva | 06.02.2017

V minulosti som zachytil článok, Tesla sa vraj odvolával na poznanie v Indických védach, tie sú súčasťou Slovano Árijských. V minulej časti My Techno LAb bolo hovorené o pyramídach, o energii Slnka a planét, o vzniku planét, o osídľovaní Slnečnej sústavy človekom. K tomu prihodím Sumérskych bohov a ich poznanie, dnešné vedy nedosahujú ich úroveň, lebo sa riadia sovietskym vtipom, že "veda" je taká dôležitá, ako vplyv onanie na polárnu žiaru.

Pravdivé dejiny sú nám zatajované, dnešná globálna moc je prepojená so Starovekým Egyptom a vzdelanie ja nám sprístupnené selektívne, len vyvoleným. Rusko "zradilo" svetovú moc, napriek oligarchom.

Poznanie dejín ľudstva vedie k poznaniu morálky nutnej na prežitie ľudstva na Zemi a vo Vesmíre. zmyslom, božím plánom, je poznať vesmírne zákonitosti a osídľovať planéty a nie kapitalistické podnikanie podľa vzoru: "Krad Mates, krad jak straka...soukromé vlastnictví je svaté".

Na záver to, čo veľa webov neznáša. Od nástupu Trumpa pri občasnej bezoblačnej oblohe som nepozoroval chemtrails lietadlá, ale hmloviny priplávali stále. Chemtrails tiež ohrievajú atmosféru a to skleníkovým efektom, až o 8 st.C, podobne ako prírodná oblačnosť. Chemtrails oblačnosť je 360 dní v roku, prírodnú som už nemohol spočítať. Z detstva si pamätám ako vychádzalo a zapadalo slnko z poza obzoru a nie z poza hmlovín, s oneskorením až 2 hod., pamätám si aj to ako Slnko vyzeralo na modrej oblohe.

Ako sa píše na tomto webe, iba komplexné poznanie mení zviera na človeka. Zatiaľ to v kapitalizme funguje, krok vpred a dva kroky vzad, debilizácia ľudstva je náš cieľ! S TV na čele debilnieme vesele, na večné veky a nikdy inak! Česť práci tohoto webu!

Přidat nový příspěvek