.

Cico Ciciak | 04.02.2017

Na väčšinu príspevkov v diskusii nemá zmysel reagovať, tak len nejaké moje názory a postrehy, čo som už písal dávnejšie:


Áno, stačí sa len pozrieť, jak chlapáka Kotlebu aj s celou jeho ĽSNS s prehľadom zablokovali v BBSK a v SK parlamente.
A nepomôže im ani, keď získajú vo voľbách 30%, viď Smer (hoci tam sú aj iné problémy: mnoho frakcií a záujmov).
Bez min. tisícov kádrov a „elít“, ktoré budú za nich kopať, si kotlebovci ani neprdnú, a to ešte nehovorím o zahraničných tlakoch a diverziách.
Ale nič proti ním, aspoň to skúšajú. Radšej mať takúto "opozíciu" ako tú tradičnú ""opozíciu"".

Ak Fico iba šteká, tak to potom Kotleba šteká od rána do večera. :D
Však ešte nič poriadneho neurobil.
Prečo?
Lebo priamym, chlapským a poctivým prístupom v dnešnej politike riadenou zákulisím, neuspeješ.
Len handlami, šikovným balansovaním a manévrovaním.

Keď tento režim padne, tak to dopadne presne tak jak na Ukrajine, v Líbyi, Sýrii...!
Revolúcia ešte nikdy nič dobrého obyčajným ľuďom nepriniesla, len utrpenie a smrť!
Majte rozum a nadhľad ľudia!
Radšej študujte, jak systém zotročovania v skutočnosti funguje (dnes už existujú zdroje) a jak z toho presne von.


Ja všetkým ľuďom, ktorí nechápu reálnej politike; ktorí tvrdia, že nie je koho voliť (keď si sami nenaštudujete metódy riadenia a nezačnete vstupovať do politiky, tak skutočne nebude koho a budete darmo čakať na tú skutočne pravú polit. stranu a "elity" vám predhodia len svoj provokačno-imitačný modul!); a čo primitívne kritizujú napr. Fica, odporúčam, založiť si svoju vlastnú stranu, alebo vstúpiť už do nejakej existujúcej a pokúsiť sa (riskujúc pri tom aj svoj vlastný kejhák a rodiny) presadiť chlapskou, priamou a úprimnou politikou (prístupom, stratégiou).
Alebo aspoň to vyskúšať nepriamo jak celkom šikovní židia Vaský s Daňom (ktorí mi aj niečo dali, hoci celkom čistí nebudú).

A k revolučnému variantu len toľko:
Žiadna revolúcia ešte nikdy nič dobrého obyčajným ľuďom nepriniesla, viď: Ukrajina, Líbya, Sýria...

Přidat nový příspěvek