Deti

somtoja | 27.01.2017

No musim kritizovat, (neviem ako su pisane ine clanky na tejto stranke, citam tu ojedinele), ale tak zlozito a zle napisany clanok som uz dlho necital. Zakony sa citaju lahsie a su zrozumitelnejsie. Milion vlastnych vyrazov a cudzich slov, ze to nie je ani po slovensky pomaly, mozog sa unavi po jednom odstavci, co musi tu sifru dekodovat a vobec sa cloveku nechce dalej citat. A potom sa cela hodnotna informacia straca. A to som zvyknuty citat aj tazke knihy.

Co sa tyka informacii. O ulohach muza a zeny suhlasim na par detailov, mozno by som dal vacsi doraz na vychovu deti, tu to vyznie skor tak, ze je to nejaka vedlajsia polozka, ze stalo sa. Lebo dobre vychovane deti su takisto hodnotnym prinosom pre spolocnost, (ako inak menit spolocnost ak nie skrze seba? a koho obrazom su deti?) co je prvou ulohou muza. A na to je potrebne mat aj kvalitnu rodinu. Cize je treba budovat vsetky prvky sumerne. Nemozno sa zamerat len na spolocenstvo, to je take sektarske. Myslim, ze u zeny to bude obdobne, ale na to sa neviem pozriet tak ako na muzsku stranu.

Přidat nový příspěvek