Re: Re: No a ja sa divím

JaroX | 21.12.2016

(1.) TaurRus, nehovoril som, aby Čurkin v BR OSN povedal to, čo píšeš, je to iba tvoj výplod.

(2.) Nereagoval si na to, čo som napísal o ukrajinských kotloch a zajatých amerických a britských vojakoch a agentoch... a ako všetci dobre vieme, oficiálne sa táto vec "ututlala" (ak si to zahrnul medzi "vyjednané strategické výhody", tak ďalej už bez komentára...).

(3.) https://www.youtube.com/watch?v=bTRccMqEXAE Osobne predpokladám, že sa jedná o agentov, ktorých už Sýrčania a Rusi majú, chytať už ich nemusia, len sa budú postupne uvádzať konkrétnejšie info - video z vypočúvania atď. Mne je ľúto, že sa tu nenašlo miesto aj pre Brita (lebo takto to vyzerá, že s tým Briti nič nemajú, pričom Briti to celé riadia).

(4.) Ďalšia fabulácia - "Proč si myslíš, že s terorismem má bojovat jen Rusko a při tom krvácet, jak finančně, tak doslova... Z tvého pohledu se to může jevit, jako nejednodušší řešení, ale tím pádem ti na ruském národě nezáleží." Mne nevadí, ak so mnou niekto nesúhlasí a odpovie mi, lenže ty na mňa útočíš (osobná rovina, Hox by ti mal zmazať príspevky a zablokovať prístup aspoň na týždeň, ako to robí iným - veď budujeme novú, spravodlivejšiu spoločnosť, či nie?).

(5.) Turecko je po neúspešnom prevrate fanatickejšie, islamistickejšie, agresívnejšie a Britmi pevnejšie riadené (proti Rusku), než pred ním! Ako toto môže niekto nevidieť?

(6.) Erdogan sa podľa teba snaží spolupracovať s Ruskom? Vážne? Pjakin to predsa vysvetlil - Erdoganovi bolo objasnené, že Rusko podporuje zdrojovú stabilitu Turecka, že Turecko sa bez Ruských zdrojov rozpadne, preto z donútenia robí kroky na znovuzískanie zdrojov z Ruska. O žiadnu spoluprácu sa nejedná. Vražda ruského veľvyslanca v Turecku bola druhým tureckým nožom v chrbte Ruska (práve preto to urobili od zadu, aby to bolo jasné! = narážka na Putinove slová po zostrelení ruskej stíhačky). Ak by Turecko a konkrétne Erdogan boli principiálne proti tejto verejnej poprave, tak by to verejne odsúdili (minimálne tak promptne, ako Erdogan reagoval na vojenský prevrat proti jeho osobe = keď sa chce, tak sa aj dá, lenže Erdogan nechce!).

(7.) TauRus, celkovo si ťa vážim a som rád za tvoje príspevky, aj prípadné reakcie na mňa, iste ale pochopíš, že do nepriateľnej osobnej roviny si tentokrát išiel ty (takoví analytici... gaučových stratégú... proč si myslíš (a pritom si to nemyslím)... chceš akorát (a pritom to nechcem)...

Přidat nový příspěvek