Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fico a Dr. Tiso

jh | 16.12.2016

Oracle, ked Ti poviem, ze ziadny GP to nie je, ale na ministerstvo vnutra chodi ako na klavir zamestnanec americkej ambasady, a ten diktuje sekcnym sefom ako svojim poddanym co maju robit, tak mi to uveris? zda sa mi, ze ste tu prilis v teoretickej rovine a ked Vam niekto povie ze nieco je beztrukturne, tak si celkom neviete predstavit, ako ta bezstrukturnost vyzera. Ta vyzera tak, ze vlastne ziadna bezstrukturnost neexistuje a existuju realne struktury, ktore maju vplyv na chod statu, ci uz su to rozne think-tanky, mimovladky, pajacikovia ambasad, filantropovia a dokonca aj vlada samotna a ktore su vyuzivane priamo, ci cez vydieranie a ine metody na riadenie celej spolocnosti. ked som hovoril o ficovi ako ciganovi, ktory hladi len na dnesny den, tak som vobec nemyslel na toho cigana ako takeho, mne ide o koncepciu, ktora mi u fica chyba, napr. ked sa uz bavime o tych ciganoch, tak v tom svojom prejave v presove narazal na nich, a buchal si velice do prs, ze on uz parazitov chovat dalej zadara nemieni. takto sa ale tato vec nemoze kua riesit, ved to je presne to, o com vobec nemoze takto otvorene kecat. a uz ma aj prve odpovede, za taketo spravanie, on je proste bez koncepcie, a co je hlavne, nema s kym robit, aj keby ako chcel. tym padom je brzdou dalsieho vyvoja, a ja sa nemozem uspokojit s tym, ze ved je lepsi, nez vsetci ostatni, co aj samozrejme, ze je.

Přidat nový příspěvek