Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článok je hlúpa manipulácia

Cico Ciciak | 08.12.2016

Pôjdem od konca:

"A vzhľadom na to, že si nevieš ovládať nevymáchanú papuľu, už na teba nebudem reagovať."

Hustý chlapec!
To si už tvrdil hore ty úbožiačik, veď ty ani nevieš, čo drístaš. :D
Minule som ťa tiež usvedčil zo lží, keď som vyvrátil tvoje klamstvá o tom, že každý pravoverný moslim musí povinne praktikovať džihád. :D

"A dnes je západná civilizácia objektívne najbližšie k Zámeru Tvorcu, to som tvrdil asi vždy, preto má úspech a je Zhora podporovaná,..."

Čo je na tom podľa teba blábol? Objektívna realita ťa nepustí. Či máš nejaký pádny argument, ktorým by si vyvrátil moje tvrdenie? Aha, ale ty si predsa už aspoň zo 100x napísal, že už nebudeš na mňa reagovať, takže z toho asi nič nebude, že? :D

"Islam v podstate sposobuje zaostávanie ľudí, zotročuje myseľ človeka aj pre šáriu a blokuje rozvoj a pokrok. A preto islam zaostával."

Áno, cca. od 13. str. a dnes je to v porovnaní s liberálnou a sekularizovanou civilizáciou západu pravda, ale nebolo tomu tak vždy. Asi najlepším argumentom je celkom rýchly vznik a raketový vzostup islamskej civilizácie v jej začiatkoch a potom ešte tzv. zlatý vek islamu, keď sa naopak pseudo-kresťanská civilizácia západu utápala vo svojich vlastných dogmách a problémoch.
Takže zas si vedľa, tak ako vždycky. :D

"Samozrejme je to blbosť, kto čítal korán a dokonca aj ten ,ktorý tu dával Hox, tak aj tam je spústa kontroverzných súr, ktoré sú napríklad namierené proti ženám a nevercom, čo neuznávajú islam."

Nikto tu predsa netvrdí, že Korán a islam boli a sú dokonalé a nemajú nejaké z pohľadu západnej liberálne-kapitalisticko-fašistickej civilizácie problémové miesta (ja som len písal, že v tej dobe, cca. od 7.-12. str. musel byť islam BLIŽŠIE k objektívnej pravde než zadogmované pseudo-kresťanstvo a celkovo jeho západná civilizácia tej doby), to máš asi len vidiny, tak jak vždy. :D
Ďalej, aj v Starom Zákone, ktorý je súčasťou "Svätého Písma" zvaného Biblia, je množstvo zverstiev a prasačiniek, že? :D

"Nebavil si sa totiž len o začiatkoch islamu a jeho zlatom veku, ale aj o tomto :

"Tiež, keď si k tomu pripočítam hlavnú ideu Koránu, ktorý je aj v dnešnej dobe najmenej zdeformovaným "Svätým Písmom"."

Zase iba sproste lžeš a nechápeš ani písanému textu, tak ako je tomu vždycky. :D
Od začiatku som sa bavil o historickom islame (7-12. str.), t.j. o dobe jeho vzniku až po tzv. zlatý vek islamu, a síce že v tomto období v mnohých ohľadoch predčil západnú civilizáciu, to znamená, že bol pravdepodobne objektívne spravodlivejší a pravdivejší a preto sa mu darilo aj v dobyvateľských vojnách so pseudo-kresťanskou civilizáciou západu, ktorá sa taktiež nešírila úplne mierumilovnou cestou, že? O tom sa dokonca môžeš dočítať aj na týchto stránkach. - Toto bolo jedno moje tvrdenie!

Druhý môj názor. Pripomínam, že sa jedná o dve rozdielne veci/tvrdenia:

"Tiež, keď si k tomu pripočítam hlavnú ideu Koránu..."
Myslené hlavne v začiatkoch po vzniku islamu, keď ešte islamská civilizácia nebola tak zdegenerovaná, jak je dnes, t.j. musela tam byť silná myšlienková a duchovná motivácia tých ľudí, ktorí vyznávali islam. Ale tiež aj počas tzv. zlatého veku islamu. Potom to už samozrejme išlo veľmi rýchlo z kopca.

"...ktorý je aj v dnešnej dobe najmenej zdeformovaným "Svätým Písmom."

Áno, Korán je podľa mne známych/dostupných informácií aj dnes najmenej pokazeným/zdeformovaným Zjavením, resp. je to "Sväté Písmo", ktoré je zo všetkých dnešných k objektívnej pravde najbližšie, čo ale vôbec neznamená, že pseudo-islamská, dnes už značne zdeformovaná civilizácia funguje na Koránickom islame, chápeme? :D Howgh

Čiže zas len úboho trepeš a ešte k tomu aj lžeš ako malé decko, ktoré chce mať za každú cenu pravdu, hoci ju objektívne nemá! Že sa po tom všetkom, keď si bol už neraz argumentami usvedčený z plytkého pohľadu na svet, trepania a klamstiev, nehanbíš. Zase som ťa argumentačne totálne rozbil, jak sa hovorí. :DDDD

Přidat nový příspěvek