Ciel?

Záhorák | 13.11.2016

Osvojením si KOB človek začne konať podľa svedomia a stane sa človekom "podľa zámeru HNR", zvýši sa morálka spoločnosti ak takýchto jedincov bude viac a viac, ide koncepciu,ktorá má "preprogramovať" naše podvedomie predovšetkým toho kto chce.... súčasný program podvedomia na základe Biblickej koncepcie, ako napísal eM: "Je dobře že studuješ, věř mi, jednoho dne, až to budeš nejméně čekat, přijde okamžik a kdesi to cvakne, a najednou uvidíš obrovskou příležitost vše to uvést do života svou vlastní praxí. U mne k tomu došlo nedávno, řekněme před měsícem, kdy se přede mnou objevil obraz reality kterou mohu vytvořit pokud se tomu budu věnovat, a kde uplatním naprosto inovativním způsobem to, co jsem načerpal (nejen) z KSB"...... , jedným z ďaľších cielov je napr. aby sme pochopili čo je parazitizmus, napr. cca pre rokom som tu čítal, jeden komentár, "KOB" ti pomôže napr. budeš sedieť s človekom ,ktorý je nejaký obchodný zástupca, Ty dokážeš odhaliť či tento človek čo Ti ponúka nejaký produkt či ,alebo službu ide na tebe parazitovaťa klame Ťa,alebo sú jeho úmysly "čisté"....., uviedol som len taký primitívny materialistický príklad, prosím môžete uviesť aj iné príklady zo života Tí ,ktorých Vás zmenilo "KOB"? , nebudem domýšľavý -povedzme ,že u seba vidím,že nemám rád parazitizmus a egoizmus, často konám podľa svedomia a nechcem konať veľa krát vo svoj prospech a na úkor iného, samozrejme so pochybovačný a "neveriaci", ako píšete "cisár je nahý"- dnešné média- nevzrušujem sa nad nimi myslím,že viem kto za koho kope....No ak hodím debatu s tými čo veria všetkému z médií a hodím s nimi reč o informáciách čo som zíkal tu,pozerajú na mňa ako na mimozemšťana akoby to nechceli ani počuť ani nevnímajú :-) Ja fajčím a viem,že mi to zatemňuje mozog a vyvoláva stres... :-) , kde ma KOB posunie ďalej čo uvidím čo teraz nevidím.... ? a čo s tými ,ktorí sú tvrdí materialisti a egoisti, biznis nadovšetko Tí ako zmenia postoj a budú študovať KOB? Sú už odsúdení na dožitie a takýchto len doženie "Božia spravodlivosť" a rada je už na ich deťoch?,ďakujem za Váš čas

Přidat nový příspěvek