Re: Ta otázka Hoxi bude rozhodně zodpovězena v čase.

eM | 12.11.2016

Pokud jde o můj úhel pohledu (po dvou letech studia KSB s různou intenzitou) tak vidím KSB v praxi na mnoha místech světa, ať už světového dění, tak trošičku i ve svém okolí, respektive vidím že na světě se bez zjevné vnější příčiny objevují postoje, které před nedávnem už téměr vymizely, a nikdo je veřejně nepodporuje. Tak jak je to možné? Jedině tak, že se cosi změnilo v nehmotném světě, tedy tom kolektivním vědomí, ze kterého všichni čerpáme ať už vědomě nebo nevědomě mnoho informací.

Pro mne už KSB rozhodně není jen teorií, nemluvě o tom že je to i v mých rukou, tedy v praxi už aplikuji některé postupy, metody, a tak různě, které mohu aplikovat jen díky znalosti KSB. A jak jinak lépe najít praktickou stránku KSB, než ji sám tvořit? Sám tu teorii ověřovat praxí?

Je dobře že studuješ, věř mi, jednoho dne, až to budeš nejméně čekat, přijde okamžik a kdesi to cvakne, a najednou uvidíš obrovskou příležitost vše to uvést do života svou vlastní praxí. U mne k tomu došlo nedávno, řekněme před měsícem, kdy se přede mnou objevil obraz reality kterou mohu vytvořit pokud se tomu budu věnovat, a kde uplatním naprosto inovativním způsobem to, co jsem načerpal (nejen) z KSB.

Přidat nový příspěvek