Re: Re: Re: Úplná náhoda

Pravda | 02.11.2016

Graule: Alex Jones s jeho Infowars se viditelne zameruje na sireni strachu a vydelavani na nem. Viz reklamy na knihy, ruzne pilulky, apod.
Dostala jsem se s nim do krizku, kdyz jsem ho pozadala o dodani dukazu, ze dzihadiste se dostavaji nelegalnedo USA pres hranici Mexika. Za timto ucelem dokonce natocil reportaz s maketou urezane hlavy, zkratka si dal zalezet, aby zprava vyvolala strach a udes. Ja mela informace o tom, ze jsou prepravovani do USA letadly a dokonce se na jejich vyberu se podili primo Obama, protoze schvaloval testy, podle kterych je vyhodnocovali a pak zarazovali ve skutecnosti do statnich sluzeb v USA ( soukroma policie a vladni agentury). Jones mi zablokoval pristup na jeho stranky...
Globalisticti predatori jsou i mezi sebou souperici skupiny, ktere se lisi jen v tom, jak svetovlady docilit. Ta v USA jede taktiku nasili a Jones jim slouzi. Co rika, neni podstatne. Dulezite je, jake tzv. informace si vybira k zverejneni. Druha skupina, ktera je rizena z Izraele, jede taktiku rozvraceni zemi zevnitr. A konecna ta treti se sklada z vychytralcu, kteri figuruji v obou, a snazi se obe kridla pouzivat tak, jak jim vyhovuje, a proto se puvodce jejich vzajemnae likvidace ( at uz slovni nebo fyzicke) neda zjistit. A nema to ani prakticky vyznam, protoze jejich chovani neni ani odhadnutelne, ani logicky odvoditelne. V teto slepe ulicce nikdo pravdy nedopatra.
Pro nas je dulezita jen jedna vec. Nezabyvat se tim, komu nase vlada vlastne slouzi, ale jenom tim, aby byla prinucena slouzit pouze svemu lidu, ktery ji plati a pouzit jakychkoliv prostredku k docileni toho, aby z lidu strach mela ona a ne naopak. Pokud se lide zameri na predhozene nicotnosti, dojde k plytvani energii a prehlednuti veci vaznych. A tento ukol spolehlive plni media.
Nejpalcivejsi je otazka valky, a v tomto smeru lide nic neresi, a to je chyba, za kterou vsichni krute zaplatime.

Přidat nový příspěvek