Re: Re: Re: Re: Re: zákrok MP

Jox | 02.11.2016

M.C. ked si viac dostudujete KSB, pochopite, preco je nadavanie na system a pumpovanie egregorov prvym krokom ku zaniku naroda ako celku..Pozrite sa na Kurdov, Armencov, Luzickych Srbov, zopakujem to este raz. Silnejsia myslienka germanizacie ich zabila. to iste s nami skusaju, ze sme europania, nie cesi a slovaci. a pumpovanim egregorov negativnou energiou im idete na ruku.
Ked hovorite, ze najskor boli zli politici, vezmite si, akym sposobom bol napumpovany egregor zo "sametovej". ti hajzli co to spachali vedeli co robia.
Tak ano egregor politiky napumpovany prevratom, zlej strany, zleho politickeho systemu porodil Havla a inych.
Na Slovensku sme mali Meciara, ktory chcel rozvijat a pumpoval matrice pozitivne a co sa stalo. Media tolko pumpovali ludi proti meciarovi, az system porodil dzurindu a spol.
Ak ste bol niekedy v cine, viete povedat v com su nase zakony, v com su nase nariadenia lepsie.. Zabili cez 10 000 detil, lebo aby mali vyssie vynosy dodavali do mlieka plast... Ukazte nam, kde toto dovolili politici u nas.
V SSA Vas policajt ma praco zastrelit, ked si siahnete po penazenku s dokladmi, lebo by ste tam mohol mat pistol. Kde sa toto moze stat u nas?
Ano vela vela veci sa da zlepsit, no kde u nas Vam mozu vziat dieta za to, ze mu urobite tortu na narodeniny s jednou. a nie s dvoma typmi cokolady, ako v Norsku.
Je vam tu zle, ked uz dlhe roky nadavate aj s Vasim otcom? Mali ste bezplatne skolstvo, teraz uz nie je. Mali ste bezplatnu zdravotnu starostlivost, teraz ju uz nemate....
Toto vsetko je aj dosledok toho, ze pumpujete matricu toho, ze su politici proti ludom. Nasledne sa politici ani inak nebudu spravat.
Ked hovorite dole, ze nie je treba huckat ludi proti policii, viete o tom, ze policia a armada boli dlhodobo najdoveryhodnejsie institucie, minimalne u nas. Lebo toto su jedine institucie, ktore nas ubrania, ked pride problem.
Titulky ako policia buzeruje, ja to vidim tak,ze policia pokutuje PORUSOVATELOV ZAKONA. Ked dostanem pokutu ja, viem vzdy za co to je a este sa aj policajtom ospravedlnim, lebo viem, ze som urobil priestupok. naposledy som prehliadol jednu novu znacku niekde, kde v minulosti nebola. No dali ju tam kvoli smrtelnej nehode, ktora sa tam stala. a ano, je jedno, ze som siel na automat, mal som si to vsimat. Bola to moja chyba a este som ich aj vytiahol v blbom pocasi z auta. Minimalna sadzba pri tomto je 20 Eur, maximalna odobratie VP. Dostal som 20 eur, a este som im zazelal s vdakou pekny den. Lebo to nebola ich chyba, ale moja.
Vsetci, pokial ich policia pokutuje davaju za vinu vsetko policii.. Neprihliadaju na to, ze na tom useku sa stavaju smrtelne nehody, ze fajcenie na zastavkach silne poskodzuje deti, ze ,ze,ze ... vsetko toto beru "ludia" ze je to chyba policie. To je silna sebestrednost typu ja mozem a oni ma nesmu pokutovat.
to je na tom to najsmutnejsie...
Budte zdravy a ako som vysvetloval vyssie, nadavanie na celnych predstavitelov, policajtov, lekarov, ucitelov, podnikatelov a vela inych meni ich spravanie, to iste aj podrzanie tychto egregorov, lebo aj su naplneni doverou a pozitivnou energiou, novonapojeneho cloveka budu menit k lepsiemu..

Přidat nový příspěvek