Re: Čí pozornost leva-net přitáhl?

Pravda | 07.11.2016

Zeman o ceskem narodu prohlasil, ze polovina jsou dementi a alkoholici. Sebe, samozrejme, mezi ne nepocital, ikdyz k nim viditelne patri. Takovou mam poznamku k tomu, co jste napsal. Dela veci vedomky i nevedomky, protoze je to typicky ozrala, stejne jako byl Havel, neni mezi nimi rozdil. Kdyz nekdo jede do Moskvy na oslavu vitezstvi RA nad fasismem a pak na ni nejde, tak je to obycejny sasek hradni, coz ma ode mne i pisemne. Toto neni malickost.
Co se tyce pana eM, ktery Zemana ve sve analyze vynasi do nebe, tak ho neodsuzuji, protoze si to ani neuvedomuje, ze ma potrebu nekoho adorovat, uznavat, mit modlu. Pripisuje Zemanovi moralni hodnoty, ktere ve skutecnosti nema a nema ani pro ne smysl.
A jelikoz pan eM pro ne smysl ma, tak ma vyssi hodnotu nez ten president.
Problem u ceskych lidi je v tom, ze jim staci slova, ktera se jim libi, a na to, ze skutky jsou opacne uz nedohlednou. Totez se prece delo za Havla. Pamatujete? Vasku, ty jsi hovado, ty jsi prase, rekl verejne Cibulka Havlovi a lidi ho odsoudili, tak jako odsuzuji i mne za totez vuci Zemanovi, a pozde zjisti, ze je to tak, tak jako to zjistili u Havla. Oba dva nas zatahli ido NATO a nepripustili referendum, Zeman dokonce rekl, ze lide nemaji na to, aby o tom rozhodovali, a byl proti referendu otevrene. Dodnes zakon o referendu nemame, a Zeman rika, ze nepodpori ani vystup z EU ani z NATO. Lidem hraje divadlo o tom, jak je proti migrantum, dokonce se predvadel, jak on by sel s kalasnikovem na hranici a lide mu to spolkli i s navijakem. Pravda je takova, ze uz davno vi a je domluveno, ze pujdou do armady ( viz Nemecko, tam uz kazdy ctvrty vojak je privandrovalec). Pamatujete zduraznovani Zemana, ze potrebujeme armadu EU?
Pan Pjakin neumyslne dela lidem v hlave trochu zmatek s tim GP, protoze tim, ze podle nej GP nechce valku, lide ho dokazi vnimat pozitivne, a to je spatne. GP jede genocidu, coz je take valka.


Přidat nový příspěvek