Re: Re: Re: Potvrzení

M.C. | 23.10.2016


To je ale blábol. Ve čtrnáctém století byli Židé striktně odděleni a i když se jim u nás v porovnání se zbytkem střední Evropy nedařilo zas tak zle, málokterá žena na určité úrovni by ,,se spustila" se Židem. Šlechta si potrpěla na rody a tohleto by neprošlo. Jmenovitě Eliška Přemyslovna byla dáma značně sebevědomá a hrdá na svůj královský původ a přemyslovský rodokmen. K ní mi taková mesaliance nesedí.
Návštěvy šlechticů v ,,hampejzech" byly zase jiná kapitola.

Nejhorší smrt je z vyděšení.
Zatím nepozoruju, že by Putin konal proti zájmu Ruska nebo Slovanů obecně. Naopak za pomoci ministerstva zahraničí a armády velmi dovedně balancuje na hraně mezi křížením záměrů neokonzerv a přímým vojenským střetem a čeká, až se protistraně podlomí nohy a rozhádají se mezi sebou.
Viz poslední relace Bena Fulforda:
http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
Všechny dále popsané záměry Číňanů a dalších na rozvrácení Ruska jsou sice skutečné, ale jsou taky ruskému vedení dávno známé - žádný moment překvapení. A Rusko jedná. Čína nemůže příliš spěchat, protože sama nedokáže čelit americkým ozbrojeným silám, které sice po svržení a uvěznění neokonzerv nasadí trochu lepší kurs, ale žádný kamarádšoft to nebude.

Přidat nový příspěvek