Re: Re: Prečo prekvapený teraz?

jh | 20.10.2016

reagujem sice na Teba, ale vyberam z toho, co napisal JaroX. podla toho co jaroX uviedol, tak podla mna je kirienko nielen scientolog, ale ma aj zidovsky povod, jeho povodne meno je Izraitel (po otcovi), meno Kirienko mala jeho matka a to si zmenil, ked isiel na nejaku skolu.

pred casom, rok, dva dozadu tu bolo video s pjakinovymi vysvetleniami udalosti, a hovoril skoro cely cas o ukrajine. presne ten tyzden tiez zabili ineho hrdinu opolcencov, meno si uz nespominam, ale dobre si pamatam, ze hoci hodinu hovoril o ukrajine, jemu venoval az 30 sekund. proste ze zomrel a good bye. presne v tom style, ze to bol patriot a nazor pjakina na patriotov tu je znamy, oni nicomu nerozumeju. urcite ma aj pravdu, ze nie vsetci vsetkemu rozumeju a mozu toho vela pohnojit, hoci v dobrej viere, tak ten jeho nazor na patriotov an block je az prilis extremny. jediny, kto vie riadit, to je sam pjakin a asi 10 ludi v rusku a on je jednym z nich, tak ako sa vyjardil cca mesiac-dva dozadu samotny pjakin. tym vobec nechcem zhadzovat vsetko, o com pjakin hovori, ale to ospevovanie kirienka dostalo aspon pre mna trpky nadych, a moje podozrenie pjakin = zid, tak ako u jara vobec nezmizlo. skor naopak.

samotna smrt motoroly ma pohnut veci nejakym smerom a uprimne, je ho skoda. tak to vnimam, nakolko som dost sledoval svojho casu, co robil a bol proste dobry.

Přidat nový příspěvek