Re: Re: suverenita Slovákov a SR

Cico Ciciak | 12.10.2016

Kľúdok "hlavný spravodaj" z HS! Aj pre takýchto magorov jak si ty, som nikdy nemal rád hej-slovákov a kadejakých agresívnych a vymytých náckov! Myslím, že som už uviedol nejaké argumenty vyššie. Ale že si to ty... Keby Slováci mali na skutočnú samostatnosť, tak by asi nedopustili zo Slovenska spraviť z celkom sebestačnej krajiny iba totálnu neo-kolóniu (= kompletne rozbitý národo-hosp. komplex, armáda, mena...) a zo seba len moderných otrokov, že? A hneď ti vravím, že Česko, zvyšok býv. východ. bloku alebo západ, kde tiež nemajú plnú suverenitu a v niektorých ohľadoch ešte väčšiu neslobodu než my tu na Slovensku, ma nezaujíma, teraz sa bavím výlučne IBA o Slovákoch ako takých (v Nemecku nežijem a Nemcov nepoznám), u ktorých ešte stále nevidím dostatočnú úroveň chápania reality v zmysle, že národný štát je základnou podmienkou k prosperite národa (samozrejme aj vďaka ustavičnej proti-národnej propagande v jewrejských meeeediách), tak s týmto tvrdením ani na mňa neargumentuj, jak ten ukrivdenec hore! Preto si myslím, že Slováci SKôR/ASI ešte nemajú na plnú ekonomicko-hospodársku suverenitu (aspoň ako na západe), bez ktorej existuje samostatnosť len na papier!. Ale skús ma presvedčiť o opaku nejakými pádnymi argumentami miesto vrieskania. A čo sa týka rozdelenia ČS, tak v tomto si zachovávam v podstate neutrálny názor, rozbitie republiky prebehlo podľa mňa proti-zákonne. Inak, ako písal TauRus v článku, myslím si, že s takýmito kotleba-týpkami bude na Slovensku asi ešte značný problém.

Přidat nový příspěvek