Re: Re: Re: Re: Re: prava miera...

Nikdo | 16.09.2016

To mi nesedí. Pamatuji jak nesmiřitelné to bylo nepřátelství a najednou se jim vše odevzdá bez boje. Když by byli trochu později, tak by stále se mohlo říci Rusko - socialistický blok první ve vesmíru, USA - kapitalistický blok první na měsíci a neznamenalo by totální prohru a bojovalo by se dál. Na takovouhle věc s prostě zdroje vždycky najdou, protože je to úhlavní nepřítel.

Příklad: Ruská sborná tlačí USA 90% procent je v první třetině v pásmu soupeřovi branky, ale dostane vyrovnávací gól stav 1:1. A pak všechny začne něco bolet hráči se složí a řeknou už nemůžeme vzdáme to a trenér jo jasně nemá to cenu a do další třetiny nenastoupí a vyvěsí bílou vlajku.

Není ani tak důležité, jestli tam USA byli nebo ne. Ale to, že to vítězství bylo domluvené s nejvyššími orgány SSSR. A to považuji za prokázané. Což odhalilo biblickou koncepci řízení světa.