Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nic není černobílé. Alkohol je dobrý sluha, ale velmi zlý pán.

Jox | 14.09.2016

Juel. Vezmite si moju analyzu hore a urobte si v exceli jednoduchy zoznam s dostatkom miesta na pisanie, kde bude:
- jedalnicek, ranajky, obed, vecera co, kolko a v akom stave som jedol
- pitny rezim {co a kolko pijem"denne)
- kolko som spal
- kolko som cvicil, co a s akymi zatazami {aj chodenie si mozete zaznamenat)
- jedol som po 19tej hodine? {toto mozete vynechat okamzite a o 19:00 uz nic nejest)
- uzival som nejake drogy (cigarety, alkohol, ine drogy, kava)

A ked si urobite jeden tyzden, pozrite si, co jete, kolko pijete, kolko spite a uvidite obrazok..

Nasledne by som na vasom mieste navstivil svojho lekara, nech Vam odporuci dietologicku sestru. Ta Vam nastavi jedalnicek a pitny rezim. Dietologicke sestry Vam za 10-15 Eur urobia to iste, ako za niekolko stoviek eur vyzivovi poradcovia.... Ak necvicite a mate plavaren po ruke, zacnite plavat, ak nie kupte si stacionarny bicykel na zaciatok a zacnite 30 minut a potom to zvysujte. Robte drepy ako to odporuca prof. Neumyvakin tu https://www.youtube.com/watch?v=wbsP1YJnToU
Len musite chciet, potom to pojde. Prajem Vam vela ZDRAVIa a vela zDARu a uspechov v bitke za lepsi zivot.

P.S: Ak sa chcete vycistit telo od toxinov, odporucam sa vzdy poradit s lekarom. Pre pripady, kde to povolili, sme dali takuto kombinaciu:
1:1:1:0,5 chlorella, spirulina, lanove semienko, pestrec mariansky. Vaecsinou bolo povolenie jednu lyzicku do 2 dcl vody s teplotou tela. k tomu treba pit dost vela vody, cistej vody..
No vsetko toto je potrebne prejst s lekarom, aby tam neboli akekolvek reakcie na lieky, ktore mate. Vzdy uzivanie dlhsie chlorelly hlavne je treba robit pod dozorom... Uvidite, ze to doktor pochopi, hlavne ked uvidi, ze chcete odstranit korenovu pricinu choroby, nechcete len dat len predpisat lieky. Pretoze aj doktori niekedy rezignuju, ked maju pacientov, ktori si pridu nechat predpisat lieky...

Přidat nový příspěvek