Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nic není černobílé. Alkohol je dobrý sluha, ale velmi zlý pán.

zero | 12.09.2016

Jox, nepsal jsem že nepoužíváte mozek, ale že ho neumíte používat. To je podstatný rozdíl. Tímto jste dokázal také to, že neumíte přesně vnímat psaný text. V zaslepenosti vaší jedinou správnou cestou, jste si nevšiml co přesně píšu a že vám předávám užitečné informace. Zabýval jste se jen abstinencí, kterou jste nekriticky přebral od vámi uvedených lidí.
Plně chápu jejich postoj, alkoholismus je opravdu nebezpečný. Já ale hned v úvodu psal že nic není černobílé a že alkohol může být velmi užitečný, v některých případech dokonce nenahraditelný.

Minimálně 10 let se zabývám léčením chronických onemocnění, které medicína neumí léčit. Podařilo se mi najít mechanismus jejich vzniku a léčitelské postupy, které neodstraňují jen symptomy, ale i příčiny nemocí.

Některé moje objevy jsou naprosto unikátní, dosud nikdo na mnou objevené mechanismy nepřišel. Při léčbě je mnohdy alkohol nezbytným pomocníkem. Nic jiného nelze použít, ledaže by někomu zachutnal lékárenský benzín.

Vaše léčebné postupy také používám, ty ale mají nevýhodu v tom, že pokud nemocný nechce, tak se sebou nic neudělá. Je bez naděje a nemá sílu na sobě pracovat. Jeho intoxikace je již na takové úrovni, že si jeho mozek volí autodestrukční program. V tomto stavu je ale ještě schopen polknout lék.

Podotýkám, že neléčím ani jednoho alkoholika. U mých klientů se na vzniku jejich nemocí podílejí vrozené dispozice, špatné myšlení, špatné pracovní podmínky,prostředí a špatná strava.

Vaše nadšené odsuzování démona alkoholu velmi připomíná nadšení amerických paniček, které zapříčinily prohibici, během které někteří vydělávali na alkoholu ještě více než před ní.

Přidat nový příspěvek