Re: Re: Re: Re: Re: Montsegur

Cico Ciciak | 02.08.2016

Sformulujem ti to ešte jednoduchšie! NEPRESVEDČIL si ma dostatočnými argumentami o tom, že sú tam nejaké zásadné chyby! A vážne ma už neštvi s tými ničím nepodloženými poznámkami, že nie som schopný strpieť kritiku KSB/VP ZSSR a podobne, pretože ja som jeden z tých, čo už niekoľkokrát museli v živote prehodnocovať svoj (sveto)názor, s tým nemám problém! To ale neznamená, že ho budem prehodnocovať a meniť každý týždeň, keď tu nejaký xy začne strašiť, aby sme výhradne neverili všetkému, že sa mu niečo osobne/subjektívne nezdá a má nasledovné dojmy, pocity (alebo tu začne odkazovať na nejaké majnstrímové zdroje ako zdroje jedinej pravdy), samozrejme bez presvedčivých argumentov, ktoré by dokázali poriadne zavážiť a pohnúť s mojim aktuálnym postojom k niečomu, alebo mi aspoň nasadiť chrobáka do hlavy! Ak je raz pravda na 99% (1% som nechal ako možnú prirodzenú chybu, ak zoberieme na vedomie, že človek je omylný tvor), čo sa píše v tejto práci, tak ju nemám problém akceptovať (tiež ju neskôr prehodnocovať, ak sa v budúcnosti objaví niečo, čo ma donúti skorigovať/pozmeniť svoj názor) a také tie pseudo-argumenty, že nie je dobré úplne veriť ničomu, lebo je to vraj extrém, tu potom neobstoja! Veria len tí, čo nemôžu niečo metodologicky dokázať! Ostatní rozumní ľudia len zoberú objektívnu skutočnosť na vedomie!

Přidat nový příspěvek