Re: Pjakin a spol.

zdeněk | 25.07.2016

Milý Jano,nikdo tě nenutí abys poslouchal Pjakina. Říkáš,že vytváří otrocký vztah posluchače k jeho relacím. Přitom je to zcela obráceně. Pjakin bourá otrockou biblickou koncepci, která udržovala v nevědomosti celé národy tisíce let. Uvedu ji ve zkratce:

PŘÍRODOPIS A PALEONTOLOGIE-historie života na Zemi.

Jednou ze základních myšlenek,ze které vychází vědecký svět,je teorie evoluce. S postupem času se vytvářely na zemském povrchu vrstvy sedimentů,v nichž se příležitostně v té které době uchovávaly zbytky rostlin a živočichů. Tyto fosílie pro nás představují záznamy minulosti.Věda tyto nálezy detailně zkoumá a vytváří z nich celkový obraz historie života na Zemi.

Geologové dnes říkají,že z období staršího než 600 mil. let nenacházíme žádné stopy po vyšších organizmech. Z dob starších než 700 mil.let najdeme pouze pozůstatky po bakteriích.To hovoříme o prekambrickém období. Mezi nejranější zkameněliny vyšších organismů patří fosílie medůzovců.. Běžně se uvádí,že Země se začala utvářet před 4,5 miliardami let. (Tento údaj byl zjištěn nepřímo pomocí radiometrického určování stáří hornin.) První sedimenty se začaly tvořit před 3,5 miliardami let-do té doby Země neměla pevný povrch.Existence prvních jednobuněčných organizmů je datována do období před třemi miliardami let. Geologové k tomuto závěru docházejí na základě pozorování hornin,kde objevili drobné útvary připomínající otisky buněk. Celé dlouhé období až do dob před 600 mil.lety je však na fosilní nálezy velice chudé.

Po této etapě následoval zlom-tzv. kambrická exploze.Od té doby již máme k dispozici mnoho fosílií-různí živočichové s ulitami,trilobiti atd. K další evoluční etapě patří éra ryb. V té době ještě neexistoval žádný život na souši,první suchozemské organizmy se objevily až před 400 mil.lety. Souš poté pokryl hustý porost (džungle) Dále přišla éra plazů trvající 100 mil.let. Na Zemi se později také objevili dinosauři,kteří potom nějakým záhadným způsobem vyhynuli. To už se přibližujeme k současnosti,kdy se před několika mil.lety začali z opic formovat první lidé. První člověk se ale objevuje až před 35 000 lety. Počátky civilizace,kdy lidé začínají stavět města spadají do doby před 6000 lety. To je takový letmý průlet tím, co nám říká současná věda. o vývoji života na Zemi. Vědě se přitom podařilo,aby tento pohled přijal celý svět a uvěřil mu.

Na Západě se proti tomuto vědeckému světonázoru stavělo křesťanství se svým vysvětlením,že náš svět byl stvořen roku 4004 př.nl. Zhruba kolem roku 3000 př.n.l. došlo k velké potopě. Historie celé planety tedy byla vměstnána do éry 6000 mil let.

Z hora uvedený výklad dle materialistické vědy však odporuje četným nálezům artefaktů,které byly nalezeny hluboko v důlních šachtách,pod silnými nepoškozenými vrstvami lávy v útvarech starých 9 až 55 mil.let. Mimoto mimo křesťanské duchovní nauky existuje duchovní nauka védská,která je bezkonkurenčně první duchovní naukou a první písemnou formou této planety Země. Ta popisuje detailně různé potopy, (nikoli pouze jednu) a mimoto, též rasu inteligentních tvorů,kteří se nazývali VANAROVÉ. Byly to v podstatě opice s tím rozdílem,že byly inteligentní,měli určitý druh civilizace, jazyk,politiku, krále. Fyzicky byly velmi silné ale používaly pouze primitivní nástroje.



Přidat nový příspěvek