Re: pavelka70

M.C. | 27.07.2016

Z čeho soudíte, že je pro mě zpráva nestravitelná?

Mě nedělá problém si představit špionáž Ruska ve strukturách NATO ani tichou spolupráci mezi různými organizacemi.
Tajné služby si vždycky dělaly tak trochu vlastní politiku, ne jenom co jim zadávala vláda nebo velení armády.
Občas to jde i proti oficiální politice.
Viz admirál Canaris, ten bojoval proti Hitlerovi zevnitř systému až do svého oběšení po nezdařeném atentátu a postaral se o celou řadu řízených úniků informací.
V současné době proti vládě postupuje Pentagon, už za generála Dempseyho armáda sabotovala některé snahy vlády a co to převzal generál Dunford, tak už si US ozbrojené síly jedou úplně po svém prkně. Akorát se nemohou proti vládě postavit otevřeně, nechtějí vyvolat státní převrat, aby v USA nedošlo k občanské válce a zbytečně se neoslabovala jejich pozice ve světě.

Já se podivuju nad tím, že někdo takovou informaci vypustil z huby a připojuju se k Cicovi s otázkou, jestli je tak blbý, nebo tím něco sleduje.

Můžete rozvést informace v citovaném mailu od Mirka? Něco málo o tom vím a rád bych si porovnal, případně doplnil informace.

Přidat nový příspěvek