pavelka70

Nestravitelné? | 26.07.2016

Ale copak, M.C., Cico? ?? pro vás tahle správa nestrávitelná? Ani si to nepřipustite, takovou možnost,vidˇ? Kluci učte se! Že je třeba míti v hlavě malého brouka, jo, brouka spolupráce dvou nepřátelů. Vono totiž všeobecně je vytroubeno, že žádná komunikace mezi CIA a FSB-KGB neexistuje! OMYL! Běží to furt a potichu.V roce 2013 byl v médiích poprask s ochuzeným.obohaceným uránem, odpadem, tiše vezeným do Ruska ze všech států EU, samozřejmě za dolary, jak jinak. A pak sem dostal mail od Mirka, který mi vše vysvětlil. Tady je v plném znění:
"Tibore, dal jsem do diskuse kopii jednoho z článků našeho mainstreamu, konkrétně tohle je z Deníku.cz. V dubnu toho byla plná televize. Údajně to plánovali aby se tento materiál nemohl dostat do rukou teroristů. Z Polska tenkrát podle jejich informací odvezli cca 90kg vysoce obohaceného uranu.To samé se dělo i v ostatních zemích bývalého východního bloku. A vše šlo do Ruska. I informace o tom, že to zajišťovala NSA je z televize. Na nazávislých webech tahle informace bohužel nějak zapadla. Ale potvrdil to i SÚJB,PČR i ROSATOM.
Vzhledem k tomu, co psal Estulin ve své knize Bilderberg o původu Putina, to bohužel pak dává smysl. Pak dává smysl i hra na železnou oponu po Pikeově bipolárním rozdělení světa(viz např. sestřelení KAL 007 v 80 tých letech, které na sebe po dohodě s Američany vzali Rusové i když je sestřelila americká F16). A mám pocit, že se tohle spojenectví v tajnosti táhne už od vyvraždění rodiny cara Mikuláše nařízeného Řiťschildovým klanem za to, že jim nepovolil v Rusku centrální banku. On byl asi poslední, kdo se jim v Rusku postavil.

Pro příklad podobného spojenectví v tajnosti nemusíme chodit daleko. Osmanská říše byla od středověku vždy spojencem Říma, aby tento mohl odůvodnit svoje zásahy proti šíření pravoslaví z Byzance . Je to úplně stejné jako dnešní křižácké tažení Bushe a dalších proti hrozbě neexistujícího terorismu. Táhne se to celou naší historií jako podělaná nit(operace Northwood, Gladio, Ajax, Splinter......) "Mirek"

Přidat nový příspěvek