Re: Re: Re: Re: Re: Zopár poznámok k úryvku

Hox | 23.07.2016

Každý názor, výrok, slovo kohokoliv je zrcadlem jeho morálky, mravnosti (nějaké) a míry chápání, to platí vždy. V tomto případě jsem reagoval například na tvoje:

> Nejeden človek potrebuje barličku sprostredkovania kvôli vlastnej nemohúcnosti v tomto smere. Vhodná protéza umožňuje plnohodnotný život. Alebo máme „kriplov“ rovno zabíjať?

O zabíjení, ještě v množném čísle "my", mluvíš ty. Z jakého důvodu podsouváš, že jsou jen dvě možnosti, buď-anebo, nebo že se tu někde implikuje nutnost podobné volby? Kdes na to přišel? Kde v textu má podobná zvrácenost oporu? Pokud je to odrazem tvých skutečných duševních pochodů, pak je to zvrácenost, pokud ne, pak jen záměrně očerňuješ KSB.

Říkám jen tolik, že tvoje příspěvky ukazují, že KSB je pro tebe (momentálně) ve skutečnosti mravně nepřijatelná a její očerňování plyne z tohoto kořene, jako například:

.. Každá „relígia“ sa vymedzuje voči ostatným a KSB na tom nie je inak (napriek tvrdeniu, že je metodológiou),..

ukazující, že jsi buďto nepochopil o čem je řeč (nerozpoznal, s čím ses v KSB setkal, což je otázka Rozlišení, které je opět mravně podmíněné), nebo pochopil ale odmítl.

Vyjádřil jsem se i z důvodu tvojí zarputilosti v určitých věcech, na kterou jsi byl už dříve víckrát upozorněn z různých stran.

> či „morálka KSB“ má „Boží certifikát“…
To tvrdíš opět jen ty.

V předchozím příspěvku jsem udělal chybu, myslel jedno, napsal druhé. Mělo tam stát: "...kromě toho že jsou projevem mravnosti jejich autorů."

Přidat nový příspěvek