Re: Re: Ať

paprsek | 21.07.2016

Už jsem tu psala o změně, která se se mnou nedávno udála, ne že bych se v ní více vyznala, ale možná alespoň malinko se zmínit.

Nedokáži popsat kolika úrovněmi napojení na Světlo jsem prošla - těch drobných krůčků bylo více a nedokáži přesně každý stupínek rozlišit - různé úrovně informační, energetické... Emociálně mi byly odemknuty nějaké zámky, zřejmě stovky ( možná i tisíce) let uzamčené, zrezivělé... A nakonec se v celém průřezu mého fyzického těla spojily energie země a nebe - žádné energetické dráhy - meridiány, žádné informační kanály - prostě normálně se "prošťouchlo potrubí ( moje tělo)" v jeden celek, co se týká proudu energie (vlivem hudby, i když mě na to pár hodin před tím připravoval jeden malý neopracovaný drahý opál). Později se nějak mohutně otevíraly čakry.
Stále nevím, co se událo - jaký to má význam a musím napsat, že to vše odehrálo po docela drsných zkouškách mého srdce. Zatímco pohádkový hrdina dostane rady, já jsem žádné nedostala a pochopit, co mám "udělat", jsem musela naprosto sama. Byly to zkoušky lásky, poznání fantazií, iluzí, falešných podsouvaných představ od skutečného stavu a musela jsem se v tom najít a zaujmout postoj. To jen jako svědectví, že se dá jít dál a dál... pořád nevím, co má následovat a k čemu mi to bude, asi není cesty zpět a nevím si rady. Ale to osvobození je úžasné, i když zatím jen v tom jednom světě.

Přidat nový příspěvek