Re: Už vím, proč nečtu tlusté knihy

merlin | 19.07.2016

Hio Sio - aj z Biblie a iných "svätých" kníh sa pri určitej kultúre myslenia a hlavne chápania na základe DiaLekTikos dá "vyfiltrovať" pravda s veľkou pravdepodobnosťou...
Ak však ku všetkému budem pristupovať úplne negativisticky (si v biblickej spoločnosti jav, ktorým je cieľavedome "postihnutých" cca 98 % ovčanov - vďaka zombifikačnému vzdelávaniu a biblickej výchove v našich kRaJoch a samozrejme sú tam aj iné kulturologické vplyvy..), tak budem len negativisticky bľabotať, čo sa mi nepáči, čo je "zlé", čo je úplne naho.no a pod., ale nevypadne zo mňa skoro žiadne pozitívum, čím by som mohol prispieť k lepšej spoločnosti, nejaký pozitívny návrh na akomodáciu, vylepšenie a pod.

NiHiL-is-mus - viem čo nechcem, ale neviem čo chcem.
"Ako sa máš?"
"Všetko je na RiT" - typické vyjadrenie v biblických EÚ štátoch (dlhodobejšia zombifikácia)
"Very well,..." v USA (novodobejšia pragmatickejšia odpoveď s vnútorným programovaním, opracovaná anglikánskym a kalvinistickým ai. predprogramovaným myslením pre Novú Atlantídu z dielne tých, ktorí vedia o opičiakoch viac, ako si možno myslíme).
Podľa prieskumov GP sú cca 66,6 % populusu - zvieratká, cca 30 % sú naprogramovaní bioroboti (zombie), "našrotení" z knižných "múdrostí" a zbytok sú DeÁmon-i a zopár Čelo-Věkov - niekde úplne na konci pravého chvostíka Gaussovho rozdelenia opičiakov.

PaTHoLogos - je teda u teba namieste, žiaľ stále si neprekročil svoj ( i celosvetový - biblicko-védický) MaTri(x), do ktorého si od narodenia uväznený..

Přidat nový příspěvek