Re: Re: Re: Re: Re: konina

Pe-tri | 14.07.2016

Zkuste si promyslet "logiku" Vašeho příspěvku. Zkuste si představit jak může fungovat přenosová funkce mezi okolním prostředím a DNK, ujasnit si kdo je tím, kdo rozhoduje, co je příčinou a co důsledkem, jestli emocionální metafora nekulhá až k invaliditě atd... Přinejmenším byste mohl zjistit, že Vaše formulace jsou jaksi nepromyšlené, což jsem kvalifikoval jako "špatnou formu":)
Nic ve zlém, taky jsem mohl mlčet, ale když jsme se nedávno tak hezky pobavili ....
P.
ps. Ale chápejte, mě jde o něco jiného, jde mi o to, odpovědět na otázku PROČ a JAK se tyto procesy vůbec dějí ? Co je jejich motorem, kdo je jejich konstruktérem, na jakých principech, z jakých pohnutek (když víme , že onoho světoznámého japonského kybernetika "samosato" jsme vyřadili ze hry) a příčin se mutace/přepis kódu vůbec odehrávají.
PROČ se živá buňka chová, jak se chová, ať už se shodneme nebo ne na popisu toho, jak se vlastně chová - což je pro mne pro nyní sekundární ? A proč se tak nechová mrtvá buňka ? A v čem spočívá rozdíl mezi živou a mrtvou buňkou ? Atd...

Přidat nový příspěvek