Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hodnota měny

Hox | 15.07.2016

Jedná se o návrh systému, který má odstranit metrologickou neprůkaznost ekonomie, tedy udělat z ní vědu, a odstranit hned několik nejzávažnějších chyb současného systému, který způsobuje globálně nepřímo nepopsatelné utrpení, a škodí všem.
Skutečně věříte, že to při dnešních intelektuálních kapacitách a výpočetních a komunikačních možnostech nejde zařídit tak, aby se brala v úvahu nějaká relevantní hodnota očištěná od sezónních vlivů a faktorů, nemajících vliv na výkon ekonomiky?
(tedy, pokud potřebuju mít v hale 20 stupňů, vnější teplota není faktor, který ovlivňuje výrobu, pokud jsem schopen vytápět nebo chladit tak, aby v té hale byla potřebná teplota).

V porovnání s problémy, které současná věda řeší a řešila, je to triviální problém, což samozřejmě neznamená, že lze kompletní detailní řešení vycucat tady z prstu během 5 minut. Bude to pochopitelně vyžadovat a) vstupní data, statistiky b) určité intelektuální úsilí, c) výpočetní kapacity, jde o to, že v principu je to řešitelné zcela bez problémů.

Chybí vám perspektiva, chce to přemýšlet trochu v globálnějším měřítku a) problémů b) řešení.

Přidat nový příspěvek