Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmmm

paprsek | 08.07.2016

Když EU nemůže udat potraviny v Rusku, tak nám je bude upírat, co? To je vaše osobní logická úvaha? Gratuluji, tak bystrý úsudek jsem opravdu nečekala.

Ale abych tu roli zde na leva-netu uzavřela. Nachala jsem tu spoustu času, energie a pořád jen burcuji, "řežu do živého" a tím způsobuji bolest a není mi to příjemné, nevím, proč mám být vždy ta špatná. Neste si odpovědnost sami.

Zavěste se na Pjakina, či jiného analytika, který stále řeší fašizaci Evropy v souvislosti s uprchlíky, která se ani po několika měsících nekoná, bojujte starým systémem s potravinovou nesoběstačností a vůbec nechte si vnutit ještě spoustu nesmyslných strašáků, jen aby jste nemuseli ani přemýšlet o nějaké změně myšlení, natož postojů.
5.7. démoni vypuštěni nebyli, ať už nás opět zachránil kdokoliv, věřím, že spálení celé planety nedopustí, i kdyby si satanisti určili ještě dalších sto datumů, rozhodně to ale neznamená, že nám nebude udělena tvrdá lekce, pokud budeme duchovně leniví.
Duchovní lenost následuje duchovní smrt a i když ta může předcházet i desetiletí fyzické smrti, nemyslím si, že by to byl případ dneška. Takže pokud nebudeme alespoň myšlenkově činorodí a odhodlaní, skončíme na kolenou a budeme k tomu duchovnímu růstu donuceni.
Pokud ti co mají bystrost, vědomosti a rozhled se nechají předběhnout těmi, co neměli tolik štěstí v síle, chytrosti a dostupnosti informací, nebude to dobře, obzvlášť pro ty, co zůstanou vzadu. A je možné, že osudové zaváhání těch, co jsou zatím vpředu, bude stát celý národ docela drsnou lekci.
Ale nehodlám pořád dokola opakovat to samé, když spousta lidí to už dříve četla a neustále znova kreslí další čerty na zeď, upozornění jsem dala a za to, že někteří na sobě nedostatečně pracují a nesnaží se zbavit strachu a hledat nové cesty pro své myšlenky, naopak ostatní uvrhují do stejných myšlenkových vzorů, nenesu odpovědnost.

Přidat nový příspěvek