Re: Re: Re: Pjakinovi položili nepríjemnú otázku:

Lin | 03.07.2016

Máš pravdu, já to napsala dost zjednodušeně.
Ten kanál, z kterého je i postované video, je od KPE ukrajinské větve. A ten Něgreba, co tuhle "analytiku" vypouští, se specializuje právě jen na to očerňování a "usvědčování" ostatních osobností ze lži.
Úplný přehled, co se tehdy stalo, nemám. Snad jen to, že "odpadlíci" kolem Petrova chtěli opět "pyramidu řízení a svůj tučný kousek", být politickou stranou se všemi atributy. Což se jim povedlo, opravdu mají svou politickou stranu, vůdce, prapory... Na kolik byl do toho Petrov vmanipulovaný a na kolik to byla jeho vlastní vůle - to nevím. Ale z mého hlediska je mi dost líto, že neodolal pokušení a na tuhle "cestu" se dal. Možná tu mohl být i déle, kdoví... Já sama si ale jeho materiály doteď pouštím - tedy ty z úplných začátků - protože pro mě mají pořád hodnotu.
Některé větve KPE (= Kurs Pravdy a Jediněnija = Cestou pravdy a jednoty) také vzaly až moc vážně "národní hrdost" a vsadili na starověrství (védickou minulost), že to už přechází do nepokrytého nacionalismu (a to je, obávám se, příklad ukrajinské větve). Což správně rozhodně není, protože podle mého je KSB pro všechny lidi (použiju omšelé sousloví) dobré vůle. Já nejsem schopná akceptovat, že Koncepce je pouze pro Slovany a nejlépe "čisté Rusy".
Ostatně - každý zde si může ověřit na "výstupech" (materiálech) jednotlivých větví, co je a není správně = pro všechny lidi dobré vůle a ve prospěch lidí, lidskosti. Je snad to, co dělá Něgreba (a co tu postoval trojotazník), někomu prospěšné? I kdyby byl Pjakin tisíckrát žid, tak to, co produkuje, alespoň mně prospěšné je. Já nepotřebuju ani prapory, ani politickou stranu, ani vůdce a ani védické žrece (ostatně - ti už nejméně jednou zklamali a nechali společnost na pospas). Já potřebuju učitele, který mě naučí "sebeobraně".
Díky. :)

Přidat nový příspěvek