Re: Re: Re: Mimo téma

Vesna | 02.07.2016

Akosi sa neviem stotožniť s vašim názorom, Ste ochotný platiť za to, aby bol "rýchlo" preklad. Moja otázka znie, prečo to potrebujete "rýchlo"? Na konci každého videa pán Pjakin hovorí snáď najpodstanejšiu vec, a to, že máme študovať, aby sme neboli odkázaní na názor iných a sami vedeli vyhodnotiť správne situáciu a dostupné informácie. Je nanajvýš pohodlné prečítať si alebo pozrieť, čo si o veci myslí pán Pjakin. Ale pochopili tí "rýchli" poslucháči o čom vlastne pán Pjakin hovorí?
Analýzy pána Pjakina pre mňa znamenajú kontrolu, ako som ja posúdila informácie, ktoré máme všetci k dispozícii. Ak sa netrafím, zvýšim iniciatívu na samoštúdium. Ak sa trafím, mám radosť ako malé dieťa. Potešujúce pre mňa je, že v poslednej dobe už sa aj sem tam triafím. Preto netrvám na nejakom "rýchlom" preklade a naháňať pani Irenu. Jej prácu si nesmierne vážim a keby som vedela rusky na takej úrovni tak ako ona, tiež by som sa hlásila ako dobrovoľník na rozširovanie obzorov pre tých, čo o to stoja a pracujú na sebe.

Přidat nový příspěvek