divné

Perun | 06.06.2016

Podla Pjakinových vyjadrení sa zdá, že za úctyhodných považuje len Putina a Lavrova, a všetkých navôkol - za zradcov (pracujúcih ani nie pre gp, ale dokonca len pre amíkov).
Teda všetkých počnúc Medvedevom cez "liberastov" typu Kudrin až po "patriotov" typu Rogozin.(no a Surkova napr.)

A to práve mi nesedí. Podla známeho pravidla, "povedz, akými ludim sa obklopuješ, a ja Ti poviem, aký si".

Z tohto pohlad mi logickejšie pripadá obvinenie Putina, že aj on pracuje pre tých "amíkov", prípadne širšie pre "kolektívny Západ".

A inak, prečo zrovna Lavrov je ten "dobrý"?ˇŽevraj zrovna Lavrova dcéra žije dlhodobo v sša.
(o pobyte a manželstvách dcér VVP kolujú rôzne dohady).

Inak ja moc neverím, že ide o bábky v rukách Západu. Podla mna je to proste záujmová skupina (Putin a spol.), ktorí majú svoje záujmy. Radi by sa aj stali členmi "svetovej elity", ale tam ich ako seberovných nechcú. Tak povedzme sú 2 frakcie, jedni by tam radi aj ako 2.sorta (nie zas lokaji, ale niečo nižšie, ako 2.trieda vo vlaku či lietadle oproti prvej), a druhá frakcia "putinovcov" si verí, že dá príučku západným nafúkancom...

Moc neverím, že sa VVP správa podla Pjakinových teorii, resp.KOBu. Ale Boh daj by.


Přidat nový příspěvek