Re: Re: Poznáváme jen zčásti,

romanek | 08.06.2016

Připomínáte mi zkušenost z doby asi před 6 lety. V noci mě probudila čirá hrůza. Divné bylo že i mou přítelkyni. Myslel jsem že to může být duch no přes zavřené oči jsem žádné světlo v okolí neviděl. Vzpomněl jsem si na bibli, kde je spousta věcí prebraných z véd kde Kristus říká že slepí uvidí. Překryl jsem si tedy zavřené oči rukami a pak již nebyl problém ten hnus najít. Sošky v rozích místnosti nepomohly, spaciroval se zde jak na volném prostoru což nebylo obvyklé. Modlitby nepomohly ani má prosba o pomoc bohu, bohy předků. Nakonec přišla poslední idea, modlit se v jazycích co znám z vody života. po tomto zákroku tento nezvaný návštěvník opustil naší ložnici. No druhý den kontaktoval mou přítelkyni její bývalý, že na ni večer myslel a v určitou dobu mu spadnul strop, asi 4m2 dálkového podbití. Byl z toho psychicky na dně. Nevím proč tomu tak bylo, když mi víra předků nepomohla a hatlamatilka které nerozumím vyhnala a nastala tu vec natolik že začla ničit u jiných. Ta událost byla asi 5 minut poté co jsem to zapudil. Dva dny nato jsem byl slabý jako po drsné nemoci.
Dost veci se nyní děje no otázkou je co to má společného s vírou? Co jej zapudil dosud nevím... Lépe pozorovat svět a snazit se jej pochopit respektovanim autority božstva pro cestu za kterou se nebudu moci jednou stydět. Bytosti dobré i zlé očima neviditelní jsou otázka je zda tito nebyli u definici božstev když je můžete tušit, cítit, prokázat. Mezi slepými jednooký králem...

Přidat nový příspěvek