Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čo hovoríte na správu na konci posledného Pjakina?

Lin | 01.06.2016

Ano, Udo - ta "úhlová stavba" je velmi prospěšná, asi nejvíce trvanlivá a odolná. Víc hlav víc ví - tj. různorodost pohledů tě tím nejlepším způsobem učí nacházet a vyhýbat se vlastním chybám. Takových konstruktivních diskusí jsem tu zažila mnoho a všechny mi byly prospěšné.
Jenže... myslím si, že toto lze jen tehdy, když "stavbaři" přistupují k tématu (problému) odpovědně = ne z nudy či své potřeby se "vyjádřit". Tohle jsem měla na mysli, když jsem psala o odpovědnosti. Těžko cosi stavět s někým, kdo ani "stavbařem" být nehodlá", komu více vyhovuje pozice "kibice a radila"- či si plete "plánování stavby" s komentováním Ordinace v Růžové zahradě...
Poslouchal jsi posledního Pjakina? Je málo analytiků, kteří by uměli rozebírat a vysvětlovat situaci (událost) a následně formovat jakési startovací pozice. Možná... troufám si tvrdit, že toto bychom pro začátek zvládli, protože si myslím, že to už nějakou dobu "po svém" děláme...

Přidat nový příspěvek