Re: Re: Re: nie je to také zlé 2

jh | 29.05.2016

dakujem za prispevok. ano, moj nazor moze byt mylny. to, ze sa ludia menia, je mozne a stava sa to. problem je, ze ja som si tieto veci okolo neho vsimol prvy krat tak 2 roky do zadu. tak som kontaktoval firmu, ktora programuje face recognition soft a dal som im fotky putina z minulosti a zo sucasnosti. oni rozhodovali, ci je ten face iny. nie ja! vysledok: bud prekonal vaznu chorobu, alebo jednoducho to nie je on. nenechal som sa uspokojit, presiel som si cez dalsie softy jeho hlas. porovnaval som zaroven hlas roberta fica. u fica som dokazal vzdy, skutocne vzdy dostat vysledok nad 97%, ze je to fico. u putina, to bolo skutocne maximalne kolisave, snazil som sa preto spravit co najviac testov, co ma vsak sokovalo, ze som tusim nikdy nesiel na viac ako nieco cez 90%. obycajne ovela menej. dalej jeho nemcina. sice ju ovlada, ale ten accent je uplne iny, nez mal predtym. posledna vec. ten lesk v ociach. analyzoval som stare videa, kde sa streval s beznymi ludmi, raz bol na veceri u nejakej babicky, potom so studentami a tak, a proste jeho reakcie boli prirodzene, fakt pekne, a videl som mu v ociach nieco ako dobro. bohuzial, dnes to v tych ociach nie je, to ze vypusti slzu na olympiade, pripade sa sprava ako komediant vo filme (neviem ako sa uz vola) kde akoze zachranili janukovica, toto si myslim, ze by ten povodny putin fakt nerobil. poviem uprimne, nejako neriesim, ci je to on, ci nie, mam ine veci na praci, ale co ma prebralo opat sa tym na chvilku zaoberat bol sam pjakin. par dielov dozadu, bola otazka, ze ci mal stalin dvojnika. pjakin rok, ci tak nejako dozadu, tvrdil, ze nemal. teraz na otazku reagoval s chvilkovym vahanim, a priznal, ze mal, a ze toho v skutocnosti otravili v tom 52-tom druhom. teda, vyplynulo z toho, ze stalin zomrel uz skor, neviem, ci prirodzene, ci nie, ale oni este potrebovali natiahnut jeho kult, tak to dalej hral dvojnik. nakoniec teda otravili toho dvojnika, ktory to zrejme neustal. ok, pjakin uz velakrat nieco povedal, potom to zmenil, svet je dynamicky. potialto to teda beriem bez problemov. problem nastal, ze pjakin pokracoval dalej. zacal z nicoho nic hovorit, ze putin ale na 100% percent nie je dvojik, akoby aj mohol byt, vsak vie perfektne reagovat atd atd.. mne to prislo zvlastne z dvoch dovodov. za prve, ako keby si pjakin uvedomil, ze aby si niekto tiez nezacal mysliet, ze putin moze byt dvojnik, ked teda, aj stalin mal dvojnika. za druhe, to ze nehovoril pravdu pred rokom, uz teraz si myslim umyselne, ohladom dvojnika stalina, mohlo byt preto, pretoze mozno by bolo lahsie nejako sa dovtipit v tom case, ze putin je tiez dvojnik.

to je v zasade vsetko jedno, to podstatne sa opat ukazalo tento tyzden, savcekova bola prepustena, co totalne protireci tomu, co pjakin tvrdil. problem s pjakinom teda vo mne opat narastol, nakolko jeho info vychadza iba z public informacii, a to je proste na kompletny obraz nedostatocne. je potrebne mat insider info, inac su tieto analyzy na 2 veci. da sa z nich coto sice pochytit, mne osobne to jednoducho nestaci, pretoze zasadna informacia, ze je to tento svet jeden pokrytecky matrix, a ze je vsetko inak, je mi znama. nepotrebujem vediet detaily, ktore su obcas pravdive, ale aj dost casto uplne inak, pretoze su tieto detaily v podstate nepouzitelne dalej. a navyse, mam problem mrhat nad tym svojim casom..
poznam cloveka, ktory tolko sledoval dianie vo svete, ze mu to zabralo 5 hodin denne a prestal normalne pracovat! sam si to uvedomil, a citujem "je fajn, ze viem tie info, ale na co mi to je", prestal sledovat tolko a pustil sa do riesenia veci, ktore su pre tento svet potrebnejsie, nez presediet den na informaciami, ktore su dalej nepouzitelne.

moja najzasadnejsia otazka ale je, ze ked teda vidim, ze pjakin, pri vsetkej dobrej voli a schopnostiach a skusenostiach ktore ma nie je schopny tiez velmi presne urcit nase smerovanie, co teda my, ludia, ktori nemaju kapacitu sediet nad tym tak ako on, mat takych spolupracovnikov, mat moznost vidiet nieco aj z kuchyne, kde sa veci pecu, ze ako mozeme my byt uspesni pri pouzivani kob. ja som sa po 2 rokoch dostal tam, kde som bol na zaciatku. naco mi je kob? ovela jednoduhsie je v sebe aktivovat procesy na komunikaciu s bohom na priamo, nepotrebujem ani pjakina, ani kob, ani ziadnu dalsiu teoriu. viem presne, ze ked pojdem takto, dostanem po papuli, ale ked to dam takto, budem na spravnej ceste... nie je toto jednoduhsie a ucelnejsie a funkcnejsie?

Přidat nový příspěvek