.

Cico Ciciak | 22.05.2016

Dalo by sa aj povedať, že židia v skutočnosti nič neovládajú, ani nemajú reálnu moc, a že len riadia (pomáhajú riadiť) ľudské stádo, sú to len riadiči 1. kategórie (blízka periféria GP)! Židov je fakticky len zopár a skutočnú moc má vždycky väčšina! Len o tom väčšinou nevie! Keby GP chcel, tak nechá obrazne povedané, spláchnuť všetkých židov z povrchu zemského do rána! A dokonca by nemusel urobiť ani to, v podstate by len stačilo rozpútať celo-svetový chaos, čím by židia prišli o možnosť riadiť ľudský spotrebný materiál, ak by sme nebrali v úvahu možnosť, že by o tento monopol prišli aj skutoční globálni správci tohto sveta, teda GP!

No povedz nám Peter niečo o tom, čo je to vlastne moc a čo je jej zdrojom! A skús to rozobrať z viacerých hľadísk, respektíve na viacerých úrovniach chápania! Lebo tvrdenie, že: peniaze = moc a opačne, je len čiastočná pravda, iba pri určitom chápaní! Ale pri vyššom, už až tak celkom nie, v podstate vôbec! Mal by si si najprv naštudovať aspoň nejaké základy, keď tu už chceš niekoho poučovať a označovať za bláznov a sektárov! * http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/ * http://www.koncepcia.eu/5-foriem-moci/ * Pretože v podstate nehovoríš nič nové, čo by som sa už nedozvedel v začiatkoch môjho (povrchného, dnes myslím podrobnejšieho, hlbšieho a ucelenejšieho) chápania a pátrania, respektíve približovania sa k objektívnej realite/pravde, k podstate sveta, reality, Vesmíru, Boha...! A že teba nezaujímajú otázky typu: kto je nad židmi, kto ich vytvoril, existuje "Boh" (prvotný impulz, princíp, nad-realita...), čo to je a podobne, to je len tvoja vec! Ja mám iné ciele, priority a túžby pri spoznávaní objektívnej reality, aj životné a neuspokojím sa s kecami: tam už nevidíme, a je zbytočné sa tým zaoberať; Boh neexistuje a evolúcia je najvyššia prírodná sila, jediné vedecké vysvetlenie a bla-bla-bla...! Poviem ti to otvorene a na plnú hubu a nech ma kľudne Hox odmaže! Choď s tým volakde do riti!

Přidat nový příspěvek