Jiny uhel pohledu

Dagmar | 08.05.2016

Vazeny pane doktore,
Dovolte mi prednest jiny uhel pohledu na to proc je matrix dnes tak nebezpecny a porovnat matrix za komunismu.Vystudovala jsem fakultu vseobecneho lekarstvi, obor stomalologie v Praze, jeste za komunismu. Nikdy jsem nebyla clenem Ksc. Vedeli jsme ze clenove strany a nebo Ssm pri zkouskach maji nekolik bodu naskok, ale nebylo tezke tento naskok predbehnout zvysenym usilim pri studiu. Po celem obdobi studia jsem mela stipendium za bobre vysledky. Po prvi atestaci jsem se prihlasila k nastavbove atestaci z parodontologie. Vyslankyne KSC me kontaktovala zda bych se preci jenom nechtela stat clenem Ksc. Kdyz jsem se smala, ze to snad nemysli vazne, strana me nechala byt a zadny natlak na me jiz nevyvijela. Atestaci jsem slozila bez problemu na prvni pokus. Stala jsem se tez primaren somatologickeho oddleni na poliklinica Praha 5 Stodulky. Pak prisla " svoboda" a s ni zednarske loze. Zednarske loze jsou soucasti davove elitarniho systemu. Financni elity diktuji okraje a tvar matrice. Pokud nejaky lerar ma svedomi a znalosti a chce nezabijet sve pacienty, a snazi se aby jeho pacienti byli zdravi, je matrici, to jest svobodno zednarsko financni elitou zlikvidovan. Cilem utoku matrice jsou i lecitele , kteri dosahuji casto vynikajicich vysledku.( jednoho takovaho znam, ale je jich mnoho) Tito lide ohrozuji lekarsky byznys protozu budou li vsichni lide zdravi farmaceuticky prumysl zkolabuje a prestane zivit elity. Tento jev neni novy, mnoho vedcu bylo uduseno jiz v minulosti ( Mirko Beljansky, Loic le Ribaud, George Lakhovsky, Marcel Violet....cituje pouze nekolik mych nejmilejsich. Elitarni matrix se nezastavi ani pres vrazdou..Loic le Ribauld). Rozdil mezi karierou dnesniho lekare a moji karierou za komunismu je ten, ze za komunismu matrix byla mene nebezpecna a alespom v mem pripadu vliv Stalinovy koncepce byl jeste citelny, zatim co v davove elitarni koncepci matrix je nepropustny a kodokoliv se dotkne jeho hranic je zabit. Ve vynikajicim filmu Matrix , Morfius jasne rekl, ze vsicni muzi a zeny, kteri se snazili znicit matrix byli zabiti. Morfius nluvil o davove elitarni spolecnosti. Svobodno zenarske loze bdi jakozto hlidaci psi ( samy moc rozhodnuti neberou, plni pouze prikazy) aby elity meli co jist a mit se dobre. Zato vsak stedre odmenuji ty, co se podridi a zapomenou ze kdysi bylo jakesi svedomi. Co se tyce vasi poznamky, ze vericiho nelze presvedcit ze buh neexistuje, tak tato poznamka je mimo subjek jez se snazite objasnit. Buh totiz nepatri do zadne matrice, ale to je na vas asi dost tezke.

Přidat nový příspěvek