Re: Re: Re: Tady skoro není co diskutovat

merlin | 19.04.2016

Ako by som bol povedal, na môj veru, pravdu povediac...tak som čakal nejakú fundovanejšiu reakciu...Som úprimne sklamaný, Sio...-D

Inu..

Cirkev v starohindčine má hieroglyfiku चर्च, čo by sa z toho dalo vydedukovať?

Jeden ako druhý s bruškom (?), napájaní tým istým chvostíkom v lajne - smerom k nejakému energetickému zdroju (egregoru príslušného systému)...alebo...máte inú predstavu o cieľavedome zavedených a v podstate hlboko zvrátených religióznych (nesprávne náboženských, neb religio = vzťah, kontakt, väzba na vyšší duchovný modul) tendenciách = systémoch klamania človeku podobných?

Máte dojem, že KOB chce nejakú "cirkev", nejaké nechápajúce, info prežvikujúce ovce, nejaký dobytok prežúvajúci rôzne info a dezinfo, bez adekvátneho RozLíšenia ?

Alebo cieľom je vychovať (dlhodobou prácou nad sebou samým) nie človeku podobných verklikujúcich opičiakov - gramafónov a grafológov, ale hodnotných, chápavých a morálnych ľudí, s metodologickou kultúrou myslenia, ktorí potom káru plnú bolesti a utrpenia rozmanitých opičiakov vo všetkých etnosoch potiahnu tým správnym (správnejším) smerom ... k ľudskosti, k RaJu (k Životu Slnka Plného)..

Ak si pozrieme vývoj za posledných povedzme 2 000 rokov, tak kam to dotiahla žido-kresťanská civilizácia?
Ste spokojný v spoločnosti, v ktorej žijete, Sio?

Alebo vo vás KOB podvedome eVoKuje koniec zlatých časov najstaršej MaFiE ?

Koniec nadVlády SiOn-u (Niekoho vyvolených jedincov - netreba veľký intelekt, aby to bežný jedinec videl v realite života, v "podivných" preferenciách takmer vo všetkých sférach reálneho života).

Alebo si viete predstaviť aj to, že ľudia môžu veľmi krásne žiť aj bez všetkých tých "semitizmov", "antisemitizmov", "extrémizmov", či "nacionalizmov", ktoré sú základnými termínmi a operačnými elementami defektného globálneho riadenia našej Matičky?

Tož, to je otázka do diskuse..

Přidat nový příspěvek